Перейти до змісту

Потрібна активна, комунікабельна, впевнена в собі людина з досвідом активної торгівлі


BSL

Рекомендовані повідомлення

Потрібна активна, комунікабельна, впевнена в собі людина з досвідом активної торгівлі, яка легко вступає в контакт з незнайомими людьми та може знайти спільну мову з різним контингентом. Перевага тим хто продавав різний товар типу книжок чи масажерів чи косметики підходячи до людей на вулиці і проходив тренінги які проводять у цих компаніях, а також торговим агентам.

Обовязки будуть включати в себе пошук та спілкування з клієнтами, це будуть власники щойно придбаних квартир, які полюбому будуть робити ремонт і купувати сантехніку, залишається тільки переконати купити її саме у нас, а також власники магазинів та ларків які торгують сантехнікою.

На рахунок зарплати то я знаю що тут усі хочуть щоб була написана конкретна цифра, але конкретної цифри не буде, тому що я уявлення немаю яка вона повинна бути. Якщо Ви мрієте про роботу де можна нічого не робити і получати за це гроші то Вам точно не сюди, бо я просто так нічого нікому платити не збираюсь. Звоніть пропонуйте свої послуги і кажіть що хочете отримати за це, а я уже буду вирішувати чи вигідно це мені.

емейл для резюме [email protected]

контакти в підписі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо я нічого нікому платити не збираюсь.

Так написать более честно, не?.... :)

слова вирвані з контексту. якби мали з людиною справу, то б такого не писали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо я нічого нікому платити не збираюсь.

Так написать более честно, не?.... :)

ні платити буду, але те що буде реально зароблено

перший час навіть готовий віддавати 100% заробленого, якщо буде получатися надто мало

бо я нічого нікому платити не збираюсь.

Так написать более честно, не?.... :)

слова вирвані з контексту. якби мали з людиною справу, то б такого не писали

Дякую за підтримку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...