Перейти до змісту

Продам потужний світлодіодний ліхтарик Bailong BL-8500 (Gree led 500 Lumens)


ISV

Рекомендовані повідомлення

Продам потужний світлодіодний ліхтарик Bailong BL-8500 (Gree led 500 Lumens)

Потужний світлодіод CREE Q5

В комплекті:подарункова коробка, сам ліхтарик, зарядний пристрій для елемента живлення від 220Вольт, потужний акумулятор 18650 (4200mAh 3.7V), перехідник на мініпальчики типу ААА.

Водонепроникна, протиударна конструкція, алюмінієвий корпус.

Час роботи - 6-10годин, Три режима роботи, якравіше, слабше і блимає. Регулятор пучка світлового променя (більше-менше). Дальність - 200метрів, вага - 105 г, розмір - 12,5x3 см.

Добре підходить для велосипедистів.

post-7394-0-17491900-1369168658_thumb.jppost-7394-0-98385900-1369168678_thumb.jppost-7394-0-57117500-1369168700_thumb.jp

Ціна - 110грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

купував у вас 2 ліхтарика, один собі другий колезі, розрядив акумулятор, а от зарядити ніяк не можу, підключив зарядне, на ньому засвітився червоний діод, залишив на 6-7 годин (на ніч) з ранку зарядне світилось зеленим, ліхтарик не ввімкнувся взагалі, поставив запасний акумулятор, тепер і він сів, підключаю зарядне а воно не світиться взагалі ніяк або трохи мляво, ледь помітно, в чому проблема, купував в червні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

купував у вас 2 ліхтарика, один собі другий колезі, розрядив акумулятор, а от зарядити ніяк не можу, підключив зарядне, на ньому засвітився червоний діод, залишив на 6-7 годин (на ніч) з ранку зарядне світилось зеленим, ліхтарик не ввімкнувся взагалі, поставив запасний акумулятор, тепер і він сів, підключаю зарядне а воно не світиться взагалі ніяк або трохи мляво, ледь помітно, в чому проблема, купував в червні

Всередині коробки має бути написано як заряджати його, пригадую що повністю розряджати не можна, бо здохне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купував у вас 2 ліхтарика, один собі другий колезі, розрядив акумулятор, а от зарядити ніяк не можу, підключив зарядне, на ньому засвітився червоний діод, залишив на 6-7 годин (на ніч) з ранку зарядне світилось зеленим, ліхтарик не ввімкнувся взагалі, поставив запасний акумулятор, тепер і він сів, підключаю зарядне а воно не світиться взагалі ніяк або трохи мляво, ледь помітно, в чому проблема, купував в червні

Всередині коробки має бути написано як заряджати його, пригадую що повністю розряджати не можна, бо здохне...

З ситуацією розібралися, згорів зарядний спристрій, був придбаний новий.

Ці акумурятори навпаки докінце не можна розряджати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купував у вас 2 ліхтарика, один собі другий колезі, розрядив акумулятор, а от зарядити ніяк не можу, підключив зарядне, на ньому засвітився червоний діод, залишив на 6-7 годин (на ніч) з ранку зарядне світилось зеленим, ліхтарик не ввімкнувся взагалі, поставив запасний акумулятор, тепер і він сів, підключаю зарядне а воно не світиться взагалі ніяк або трохи мляво, ледь помітно, в чому проблема, купував в червні

Всередині коробки має бути написано як заряджати його, пригадую що повністю розряджати не можна, бо здохне...

З ситуацією розібралися, згорів зарядний спристрій, був придбаний новий.

Ці акумурятори навпаки докінце не можна розряджати!

Ну майже так як я писав "пригадую що повністю розряджати не можна, бо здохне..." :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...