Перейти до змісту

Обміняю HTC T8585 HD2


padnaprag

Рекомендовані повідомлення

Обміняю HTC T8585 HD2 на телефон з операційною системою Андроїд з схожими характеристиками

HTC T8585 HD2 в непоганому стані дисплей під плівкою....сам стан на тверду 4

В комплектацію входить: сам апарат з батереєю, неоригінальна зарядка (avalanche), коробка, і напів робочі оригінальні наушники

при потребі викладу фото, зарас немає можливості

пропонуйте розгляну всі варіанти

можливий продаж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обміняю HTC T8585 HD2 на телефон з операційною системою Андроїд з схожими характеристиками

HTC T8585 HD2 в непоганому стані дисплей під плівкою....сам стан на тверду 4

В комплектацію входить: сам апарат з батереєю, неоригінальна зарядка (avalanche), коробка, і напів робочі оригінальні наушники

при потребі викладу фото, зарас немає можливості

пропонуйте розгляну всі варіанти

можливий продаж

пропоную соньку

wt19i, яка причина обмiну?, я знаю що на твiй телефон андроiд ставлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепроший свій HD2 на андроїд - і буде щастя.

Прошивка, яку я рекомендую: http://ota.miui.su/roms/htc_hd2/miui_v2.3.7_leo_2.4.13.zip (це версія android v2.3. Старші версії 4.0 і 4.1 ставити не рекомендую - апарат дуже неприємно гальмуватиме).

А тут детально все розписано, як самому це зробити. Треба зареєструватися, уважно читати, і слідувати інструкціям. За півгодини-годину на апараті стоятиме чудова модифікація Андроїду, яка дасть телефону друге життя. Опробувано на власному досвіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б і сам непроти прошити але в сервісних центрах радять непрошивати цей апарат на андроїд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брєд, HD2 - ветеран серед кастомайзерів, навряд чи ще знайдеться якась модель, на котру було портовано таку кількість прошивок

Cyanogen (Andriod 2.3.7) - літає на ньому, перевірено власноруч, неодноразово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...