Перейти до змісту

де купити,куплю терморегулятор?


Oli

Рекомендовані повідомлення

можна б/у або від інкубатора, тільки з цифровим датчиком, бажанно щоб показував температуру.

можливість встановлення макс. і мін. температури.

типу такого

tp_16.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, що можна зробити, і не на одну нагрузку, а на декілька + добавити датчик вологи, чистого повітря і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді вже буде дешевше купити те що по силці, якщо прикинути по деталях то вартість буде десь гривень 60-70 + робота з кодом, я то до епром ще не дійшов а ти міг ти і спробувати, головне не забути, що бажано зробити якомога дешевше. БЖ можна виготовити із старого трансформатора від магнітофона/радіо...

Мега 8-ма тут ідеал як на мене.

ЗІ Я би організував схемотехніку, якщо здається складно... а от код, тут я не сильний. До речі, для інкубатора треба точність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачив на інет-магазині радіозапчастин за 86грн.

хто може і за скільки зробить7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці, досить швидкодійні,точні та універсальні, працюють з різними термодатчиками, правда ціна їх не 80грн.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не цифрові певно а аналогові, але вони не мають цифрової індикації, а просто ручка і шкала поза нею...

Як на мене цифра буде точніша... хоч і дорожча + деякі фішкі.

Або шукаєте в гуглі схему і звертаєтесь сюди там обговорюєте деталі, потім все гарненько упаковуєте у копрус...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та мені на акваріум.... щоб вентилятори включалися(12в)

Це значно спростило завдання, на яку точність розраховуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і звертаєтесь сюди http://board.lutsk.u...pd-zamovlennja/ ...

Опиши автору теми свої вимоги, я думаю він тобі щось збере... Не думаю, що попросить багато, однозначно буде дешевше готового варіанту + заживиш від того джерела, що і кулери крутить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна як на готовий пристрій у нормі, тільки я б зробив живлення від того джерела, що кулери крутить і реле замінив на транзистор, для довговічності приладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...