Jump to content

Христианин и Эмо


Guest max-2

Recommended Posts

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Мда я акуєваю!

Емо і Релігія :mdr:

Ваще то Емо це направленысть музичних текстів. якшо чесно я не бачів ніколи такого музичного стилю як Емо! Да і нема його. Є підстилі музики Емо а точніше Емо-Панк і Емо-Кор (на практиці інших не чув) чим вони від різняються більш від класичних цих стилів це текстами (ЕМОціональними текстами). Ну ше самі виконавці цих стилів започаткували "Моду Одягання" Емо слухачів.

А це шо там малолітні придуркі ріжуть собі вени і тагдалі то то це мега стьоб який на практиці зустрічаеться дуже рідко.

Справжні ЕМО (вони тож ті самі Позєри) це скоріж видумана казка так як таких людей на практиці справді дуже мало. В останній час почалась "Емо мода" це точніше мода на Музику ЕМО і Мода одягання. Емо в даний час це не позерство, а це просто зовнішній вигляд і музичні погляди.

Такшо порівнювати Емо з любою релігією це навіть тупо бо це просто музична направленість типу Панків, Металістів, Хіппі. Тільки якщо порінювати Панків чи Металістів і з Емо то Емо дійсно ше на початку розвитку своему так як попередньо згадані культури ( Панкі і Металісти) вже давно утвердилися і держаться стійко вже давно ну і чисельність також не порівнять. Можливо Емо як і Хіппі вимруть з часом як культура но це ми не знаем так як ця культура на початку свого розвитку...

Емо це просто слухач Емо музики який одягаеться Спецефічно (як ЕМО положено) і все а оці тупі видумки про позерсво (різання вен і ревіння) то Мега стьоб з ЕМО.

Я не захищаю і не фанатію від Емо я просто дивлюся на це з реальної точки зору.

ЗІ: закрийте тему нафіг! на мою думку тут не машо обсуждать а особливо порівнювать. Ше б порівняли Свідків Єгови і Панків ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ну емо це дуже православно:) я вже уявляю, як труйові емокіди збираються біля вогнища і лабають тру емо християнський кор) всі в розових хрестах, тут же їхні друзі готи)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...