Перейти до змісту

Заробіток в інтернеті


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!!!

Цікавить таке, чи можна щось заробити в інтернеті? Наприклад як пропонують в основному клікати по банерам та дивитися сайти з рекламою. Сам знайшов moneybux4you.ru цей сайт, але там хочуть щоб я відправив смс з телефона))) Думаю що напевно зжере всі гроші чи ні ?

Може хтось поділиться якимось сайтом де щось реально заробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на банерокліканні та сайтоперегляданні заробиш копійки. на електрику більше піде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж починав з серфінга сайтів, клікання по баннерах. Максимум будеш мати 10 центів в день. Можна виконувати завдання,там дорожче - 1 завдання від 1 до 20 центів в середньому. Максимум 50 центів в день буде, але вам це швидко надоїсть. Нудно, зір напружується.

Зараз дохід в середньому 50 баксів в тиждень,без особливого напряга. Не буду відкрито рекламувати,кого цікавить - пишіть приватне повідомлення.

Бажано мати практику в створенні простих сайтів на укозі наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сколь там на обычной машинке полулается заработать?

що значить на обичній ,

заробити копійчину можна тільки на Радеонах 5750 і вище до 7990 ,і бажано щоб їх було штук десять

на роботі можно організувати в скритому режимі ,в дома елекртичиства жре багато . :)

кому цікаво може прочитати

Быстрый старт. С чего начать. Всё для новичков

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сколь там на обычной машинке полулается заработать?

що значить на обичній ,

вот и я о том же,

не думаю что у человека есть хотябы одна подходящая видаха :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біткоіни генерувати сьогодні - малорентабельна справа, тим паче вкладати серйозні гроші в потужну ферму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на моєму радеоні 7850 виходить біля 0.015 ВTC ,або 1.68 $ в день по сьогоднішньому курсі 112.08 .

для цьго є онлайн калкулятор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на Radeon HD 7970 при 24/7 за місяць чистими 523 грн виходить. Мінусував лише витрати на електроенергію самої відеокарти, а не пк вцілому. Також вираховувати амортизацію по відео вважаю недоцільною.

Хоча б десяток таких машин поставити, але це коли відео подешевшає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, не забуваєм про асікси, котрі з кожним днем, майнінг на GPU роблять все менш і менш різонним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, не забуваєм про асікси, котрі з кожним днем, майнінг на GPU роблять все менш і менш різонним...

А ти сусліка відіш?

А он єсть .(с)

ну так росте сложность так і курс росте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось мішае перейти на лайт ?

для ТС - найди собі роботу, а то тут дядьки навчать що потім мамця комп з дому викине - що багато жре лектрики )

а взагалі бавитись темою на одній карті це мазохізм ) - тим паче за 2 $ за добу )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Для того, щоб заробляти в неті потрібно як і в житті робити щось корисне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...