Перейти до змісту

Підробіток для студента(одноразово, вантажник)


yarik1

Рекомендовані повідомлення

Стало знов актуально на понеділок. Є всього 15 мішків, з яких 3 мішки піску 3 цементу по 50 кг , а решта шпаклівка по 30 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивіться реально на пропозицію а не те шо ви там заробите...

Потім спину лічити будете і ще більше заплатите за лікування чим заробите!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всетаки який народ жадний жалко заплатити нормально по людскі і проблем не буде і люди знайдуться.

я сьогодні пофарбував людині фасад 60квадратів по 15 грн заплатили мені 900 гривень, і замовник НЕ! казав ( за день для одного забагато ), а навпаки добавив роботи на 150 квадратів.

Є розцінкі є гружчікі. Жалко гроші носи сам ! ! !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тему створював про фарбування фасадів??? Мені, якщо чесно дуже всерівно за скільки Ви там фарбуєте і скільки заробляєте да і впринципі не цікаво. Якщо немає що запропонувати по суті то прошу просто проходити.

По суті: тему можна закривати, все зроблено!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б agentik відписався і тоді закривати.

та все добре))

заніс 5 мішків отримав 40 грн)

міг би занести усі але забрала мене уже б швидка))

людина забрала мене практично від дому, і так само потім підвезла додому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС я вам ще вище запропонував в перших постах послугу і ціну на послугую, а розцінки для фарбування я навів для прикладу. Ви як наші депутати хочуть вижати з людини максимум а заплатити мінімум.

ВИБАЧАЮСЬ! за свої пости і якщо я вас образив, просто неможу терпіти коли неповажають людску працю і хочуть нажитись на чужому горбі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Доброго дня. Спробуйте скористуватися послугами Домової служби - це заощадить Ваш час і по грошам адекватна ціна: година роботи одного вантажника 45 грн (якщо замовляєте 2-х і більше), якщо носити будівельні матеріали - 55 грн/год. Називаєте час і адресу диспетчеру - хлопці самі приїдуть і все оперативно зроблять. Тел. 20-32-00, 0970533232, 0953533232

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Власне пропоную підробіток для студента. Потрібно 2 крепких хлопця для перенесення будівельних матеріалів в квартиру на 9 поверх(ліфт не працює). Будівельні матерали всі в мішках(пісок, цемент), близько 40-50 мішків. Реально роботи на двох на години 3. Можна і 1 хлопця хто реально сам зможе це зробити. Деталі і пропозиції з цінами за роботу в ПП.

2 людини найшлось я і мій друг , по 19 років .Птиання де це і скільки отримаєм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...