Перейти до змісту

Томенко вимагає від МЗС реакції на антиукраїнський жарт Урганта


cemiynick

Рекомендовані повідомлення

ІМХО відповідь Притули груба, не прикольна і надто запізніла. У країнах занадто розвинутої демократії він би залишився без роботи у кращому випадку, у гіршому, мав би штраф і кількадесят годин громадських робіт.

... Притула ведь извинился!:) В странах "занадто розвинутої демократії" за такое высказывание Урганта в 5мин. объявили б персоной нон грата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені Ургант завжди імпонував : почуттям гумору, це клоун, який, по великому рахунку, розумніший за своюї публіку))

Мене спочатку шокував цей його "випад", я не очікувала настільки вже чорного гумору, на межі

(і за межею). Однак, ви, дійсно, задумайтеся: фразу не вирізали, не зредагували відзнятий матеріал,

що, процес нарізки зелені є нєвєпацця яким ключовим, чи що?

Так легко зробити провокацію (чит. перекрутити з їх сторони скандал) - ой, які українці легкоранімі і тонкодушевно організовані, а наш газ

палить їм це не мішає, ну і т.д..Кулінарія і велика політика, виявляється, капєц як взаємопов"язані...

ЗІ а Притулі треба ще вчитися мистетству тонкого підй@бу - бо щось воно як сокирою по маківці,

а мало би - як серпом по яйцям )))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо пізно і грубо, проте краще аніж так, пробачаємо, але на Україну тобі зась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЗС чекає реакцію Першого каналу?. Так вона вже була - матеріал пустили в ефір - тобто всі згідні з тим, що так і мало бути -програму ж монтують а не з камери на телеекран зразу сирець...То ж треба називати все своїми іменами. Провокація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б по темі хотів спілкуватись прошу вибачення, нажаль деякі модератори не залишають вибору

потiм поспiлкуешся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...