Перейти до змісту

налаштування openbox x-810


Рекомендовані повідомлення

э такий ресивер, але проблема в тому, що він вже дуже довгий ним я не користувався

сьогодні включив й виявив, що багато каналів закодовані .... назви не відповідають каналам

як його налаштувати чи що йому зробити, щоб нормально показував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- або відсканувати канали, вручну відсортувати та вбити ключики, - або прошити готові списки та ключи.

ще глянуть яка прошивка та поновити, якщо давно не обслуговувався, бо тех підтримка вже відсутня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де можна вшити готові списки й прошити його

якщо ви самі ніколи не прошивали то занесіть краще у Ратекс, гривень за 30-50 вам перепрошиють його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

хтось може тицьнути носом у готові актуальні списки каналів для победіта для опенбокса Х540?

я розумію що віднімаю гроші у прошивальщиків, але все ж… :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось може тицьнути носом у готові актуальні списки каналів для победіта для опенбокса Х540?

я розумію що віднімаю гроші у прошивальщиків, але все ж… :)

а ви ще вкажіть які у вас супутники

Списки каналов для Openbox F-300; Х-8*0; F-500; Х-5*0

список каналов (ключей) OpenBox F-300; Х-8*0; F-500; Х-5*0 по всем основным спутникам (без фаворитов): 60*Е - 15*W №59

У кого только до 4-х позиций, то входы коммутатора DiSЕqC будут постоянно такими:

Hot Bird -A (1)

Astra4/Sirius -B (2)

Amos -C (3)

Astra1 -D (4)

Отдельно так же есть список у кого до 4-х спутников (19*Е - 4*W)

В конце списка Амоса добавлен пакет Xtra TV, а так же пакеты: Canal Digitaal Nl 19*E, BulSatCom 39*E (Irdeto2 работает в F300 - Х8*0 с прошивкой 5.53!) + поправки по всем позициям.

1335883808_spisok-x800-1..zip

дайсіки виставляйте самі

Список Х800 (Х500) 25.05.13.(19Е - 4W) savsav.f3d.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все нема часу відповісти.

У мене стандартно три голови на Sirius, Amos та Hot Bird

прошився я списками, що знайшов в неті (від 14 лютого 2013), але там багато лишнього. Прийдеться победітом шаманити, шкода не можна там об'єднувати декілька файлів в один список. Або я ще не достатньо в ньому розібрався.

all-sat-open-300-500-800.rarall-sattelite-x300-820.rar

буду пробувати ваші ще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийдеться победітом шаманити, шкода не можна там об'єднувати декілька файлів в один список. Або я ще не достатньо в ньому розібрався.

дивись в приват)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...