Перейти до змісту

Номер Білайну з 000 в кінці, безкоштовні дзвінки на Київстар


Aliona

Рекомендовані повідомлення

Продам номер білайн

068 37-ху-000

в тарифі "29" і можливістю безкоштовно дзвонити на Київстар, Білайн і межах 100 хв. щодня.

З сайту: "при поповненні рахунку на суму рівну 5 грн, 15 грн, 30 грн, чи на суму 40 грн і більше єдиним платежем, на Ваш рахунок щодня будуть нараховуватися:

  • 100 нетарифікованих хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів «Білайн», «Голден телеком», «Київстар»;
  • 30 хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів інших операторів Україна за спеціальним тарифом — 15 коп за хвилину."

Номер бере участь у програмі лояльності, зараз 5% знижка, з літа - 8%.

Номером не користувались, дзвінків на нього не буде.

Ціна - 55 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З сайту: "при поповненні рахунку на суму рівну 5 грн, 15 грн, 30 грн, чи на суму 40 грн і більше єдиним платежем, на Ваш рахунок щодня будуть нараховуватися:

  • 100 нетарифікованих хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів «Білайн», «Голден телеком», «Київстар»;
  • 30 хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів інших операторів Україна за спеціальним тарифом — 15 коп за хвилину."

Протягом якого часу буде нараховуватись це все? Кожен місяць треба поповнювати на 5грн? Чи одноразово?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з написаного то мені здається це або 5+15+30 або 40 грн разово, будуть нараховуватись щодня описані хвилини

сам маю Білайн, поповняю разово на 40 грн і маю місяць пільгових хвилин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з написаного то мені здається це або 5+15+30 або 40 грн разово, будуть нараховуватись щодня описані хвилини

сам маю Білайн, поповняю разово на 40 грн і маю місяць пільгових хвилин

В мене теж такий тариф 29+

Вже сам вичитав:

"Зверніть увагу!З 03.12.2012 при поповненні рахунку скретч-карткою будь-якого номіналу або на суму рівну 5 грн, 15 грн, 30 грн, чи на суму 40 грн і більше через термінали єдиним платежем, на Ваш рахунок щодня будуть нараховуватися:100 нетарифікованих хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів «Білайн», «Голден телеком», «Київстар»;

30 хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів інших операторів Україна за спеціальним тарифом — 29 коп за хвилину.

Термін дії даних хвилин — до кінця доби, в яку хвилини були нараховані.

Щоденне нарахування буде здійснюватися в день поповнення і протягом наступних 30 днів...."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба поповнити мінімум на 5 грн. (я поповнюю з сайту Київстару приватовською картою) і на місяць маю по 100 хв. щодня безкоштовно без плати за зєднання (5 грн. на рахунку лишається).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...