Перейти до змісту

Б'ється дитина в садочку (3 роки). Допоможіть порадою.


4iter

Рекомендовані повідомлення

Була аналогічна ситуація, допоміг такий підхід - сказав розбишаці, якщо він не заспокоїться, то навчу свого сина добре битись і він почне його (розбишаку) лупцювати зранку, вдень і ввечері.

Подіяло

Думаю это не эффективно. Нужно учить детей а не запугивать их и родителей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю это не эффективно. Нужно учить детей а не запугивать их и родителей!

Да и не запугивание это, так психологическая практика, предоставление возможности выбора.

Чьих детей?

Ежели имеются серьёзные познания в данной области, милости прошу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Или вы считаете, что рано?

*Yes*

Хотя если современная наука говорит что можно достучатся до сознания ребенка в 3 года, то кто тут что скажет...)

Знаком с одним малым, так ему что в 1 год , что в 3 , что в 6 ничего не докажешь))

доказати можна, проблема тільки в тому, що людей, які дійсно вміють знайти підхід дуже мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши все вище написане, згадалася фраза лікаря Комаровського про те, що в наших людей слово "психолог" викликає паніку і якщо батьки з дитинкою сидять на прийом до психолога, то це викликає таку негативну реакцію, ніби все - пропаща дитина. Це тільки в нашій країні виникає стільки проблем з такими от дітками, бо одні батьки забили на них болт, а інші не знають що робити, а звернутися до психолога бояться, бо ж наш народ це неадекватно сприймає. Одним діткам досить підвищеного голосу для того, щоб заспокоїлись, іншим треба дати по дупі або ж поставити в куток, а деяким вже це все недопомагає, бо на агресію з боку дорослих вони відповідають агресією і якщо часто бити дитину вдома, то вона знайде собі слабшу жертву в садочку і буде відриватися на ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поговорите с мальчиком только не сам на сам, а в группе, в присутствии всех детей и воспитательницы. Не угрожайте и не кричите. Не называйте и тем более не обзывайте. Не обвиняйте. Разговаривайте спокойно но строго, без улыбок. Спросите его собирается ли он дальше обижать девочек. Пусть пообещает при всех что этого никогда больше не повторится. Пусть повторит свое обещание. Я думаю для трех летнего этого будет более чем достаточно. Лучше если это сделает мужчина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...