Перейти до змісту

Шукаю ремонтника планшета


AK88

Рекомендовані повідомлення

Шукаю варіанти ремонту планшету Google Asus Nexus 7.

Проблема: розбився тачскрін і скло. Відповідно, потрібна їх заміна.

Основний критерій: вартість.

Увага! Закордонні ціни на сам тачскрін зі склом для цієї моделі планшета знаю, тому готовий вислуховувати тільки адекватні пропозиції.

Відповідно, ця тема актуальна максимум тиждень-півтора.

Бо легше замовити з-за кордону річ, ніж тут суттєво переплачувати.

Пропозиції і/або поради прошу писати мені у приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо легше замовити з-за кордону річ, ніж тут суттєво переплачувати.

А це прийдеться робити 100%.

Більш ніж впевнений що в Луцьку\області ніхто не тримає таких запчастин на підхваті, а якщо і знайдеться на якомусь аукро, то ціни будуть "кусючі".

Тому можна не гаяти часу, і замовляти там, а тут, тим часом, шукати пряморукого спеціаліста, котрий перекине деталі.

Nexus 7 спроектований та виготовлений грамотно, має високу оцінку ремонтопригодності 7 з 10, тому складнощів з ним бути не повинно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо легше замовити з-за кордону річ, ніж тут суттєво переплачувати.

А це прийдеться робити 100%.

Більш ніж впевнений що в Луцьку\області ніхто не тримає таких запчастин на підхваті, а якщо і знайдеться на якомусь аукро, то ціни будуть "кусючі".

Тому можна не гаяти часу, і замовляти там, а тут, тим часом, шукати пряморукого спеціаліста, котрий перекине деталі.

Nexus 7 спроектований та виготовлений грамотно, має високу оцінку ремонтопригодності 7 з 10, тому складнощів з ним бути не повинно.

повністю підтримую, сам ремонтами займаюсь, в основному запчастини заказую по Україні якщо немає то ззакордону!

ТС замовляйте запчастини, а з ремонтом можу допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...