Перейти до змісту

я студент :)


fantazy

Рекомендовані повідомлення

Кстаті... я вже студент :) давненько... (місяць) просто забував сказати :)

ВДУ - Міжнародні економічні відносини (держ.) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті... я вже студент :) давненько... (місяць) просто забував сказати :)

ВДУ - Міжнародні економічні відносини (держ.) :)

Ми за тебе раді ;)

Успіхів у навчанні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vitannj. Dosut nepoganuj fakultet.V tebe poperedy dosut cikave zhuttja. V nas xaljava ne proxodut :) I tyt vse navpaku 1 kyrs najkegshuj, 2 vazhchuj, 3 tij she vazhchuj, pro 4 tujpotim napushy.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті... я вже студент :) давненько... (місяць) просто забував сказати :)

ВДУ - Міжнародні економічні відносини (держ.) ;)

ты по новой программе шел? В школе экзамены, в юнивере бумажка. Или вступительные экзамены в юнивере сдал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті... я вже студент :) давненько... (місяць) просто забував сказати :)

ВДУ - Міжнародні економічні відносини (держ.) :(

Вітаю. Можеш пишатись собою, поступивши на державну форму навчання.

Я поступила минулого року, тільки на факультет Романо-германської філології і на платну форму навчання, але пам'ятаю, як було важко. Ти молодець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Danke schon ! :)

ты по новой программе шел? В школе экзамены, в юнивере бумажка. Или вступительные экзамены в юнивере сдал?

я йшов по самій новій програмі :) такої ви ше не чули :)

зовн. тестування здавав раді прикола .. шоб не здавати паро екзаменів в школі ...

а все інше порєшала наукова, про яку я вже колись писав :)

Тому в школі не здавав укр. мову (переказ) через тестування, бо написав тестування на 11; також не здавав геометрію і алгебру (2 різних екзамена !) через наукову (така бумажка пришла з міністерства освіти, що я звільнений). Так шо тестування з математики було лишнім :P (якби знав - не здавав би).

І за допомогою наукової (нагадаю - 3-тє місце на Україні) без екзаменів проходив на любий фак. де є профілюючою математика. Вот такі то пирожкі :P

Могла бути співбесіда, коли було б більше, ніж 5 чол. таких як я ... Але все обійшлось - було лише 5 %)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я йшов по самій новій програмі такої ви ше не чули

зовн. тестування здавав раді прикола .. шоб не здавати паро екзаменів в школі ...

а все інше порєшала наукова, про яку я вже колись писав

Тому в школі не здавав укр. мову (переказ) через тестування, бо написав тестування на 11; також не здавав геометрію і алгебру (2 різних екзамена !) через наукову (така бумажка пришла з міністерства освіти, що я звільнений). Так шо тестування з математики було лишнім (якби знав - не здавав би).

І за допомогою наукової (нагадаю - 3-тє місце на Україні) без екзаменів проходив на любий фак. де є профілюючою математика. Вот такі то пирожкі

Могла бути співбесіда, коли було б більше, ніж 5 чол. таких як я ... Але все обійшлось - було лише 5 %)

Мде... Хфайно ти зробив :) А я в школі одні ху* валяв, та гуляв... От і приходилося здавати всі екзи в школі, а потім всі в уніку, правда всеодно поступив на державну форму навчання факультету Автоматизоване виробництво( трошки не те, адже я хотів саме КСМ - Компютерні системи та мережі, але зрозумів, що вчать те ж саме от і вирішив попробувати АВ), ну але звичайно я зараз жалію, що непішов тоді на зовнішнє, та неписав наукової з економіки(яку я вже був почав тоді робити), а загуляв хоч дійсно не ті часи були. Але всетаки потрібно було було це все робити - стількох проблем можна було уникнути ;)

Всім хто ще вчиця в школі - раджу не полінивитися здавати тестування! Адже, краще потім погуляти і більше, але завжди хочеться вже а не потім ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вітаю, вітаю!

З тебе пиво, щоб добре вчився :D

Гы-гы! Что для одного халява для другого каторга! Может на волыне два ВДУ? Потомучто в моём одна халява и проходняк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vitannj. Dosut nepoganuj fakultet.V tebe poperedy dosut cikave zhuttja. V nas xaljava ne proxodut :) I tyt vse navpaku 1 kyrs najkegshuj, 2 vazhchuj, 3 tij she vazhchuj, pro 4 tujpotim napushy.

а ти шо там вчився ? :)

розказуй :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я поступив в Київський Національний Авіаційний Університет

Інститут комп'ютерних технологій

Факультет комп'ютерних наук

на державну форму навчання

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я поступив в Київський Національний Авіаційний Університет

Інститут комп'ютерних технологій

Факультет комп'ютерних наук

на державну форму навчання

Купи собі мідаль! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vitannj. Dosut nepoganuj fakultet.V tebe poperedy dosut cikave zhuttja. V nas xaljava ne proxodut :) I tyt vse navpaku 1 kyrs najkegshuj, 2 vazhchuj, 3 tij she vazhchuj, pro 4 tujpotim napushy.

а ти шо там вчився ? :)

розказуй :)

Ja she tam i zaraz navchajys na 4 kyrsi. Tyt ne rozkazhesh v 2x slovax na forumi. Ja tebe tam bachutu ne bydy, prostoz munylogo roky zrobulu 2 zminu, i 2 i 4 kyrs byde xodutu v 2 ce des z 12 do 6, a 1 i 3 v 1 zminu. Ce meni oj jak ne podobajetsja, 2 zmina, ce vtrachenuj chas, nijak ne pidxodut do mogo grafika i vzagali zaval. Ce tilku odna pogana rich, jaka mene azh dratuje, za 3 roku navchannja, a tak vse klasno, garni vukladachi, jaki vumagajyt znannja, a ne groshi ( ce pravda ne stosyjetsja fizkyktyru)

Ja dymajy tobi spodobajetsja, odna porada z 1 kyrsy pochunaj aktuvny groadsky dijalnist, bere ychast y konjyrsax, olimpiadax, riznux konferencijax, zarekomendyj sebe garnum studentom i tobi byde vzhe legshe na 2 kyrsi nabagato, a jaksho she tak samo protrunajeshsja na 2gomy, byde she legshe i legshe, ale ce ne oznachaje sho byde xaljava, tobi dovedetsja dyzhe dobre znatu materia i vse take, prosto vzamin tu otrumajesh dyzhe garne stavlennja do sebe vchutekiv mizhnarodnukiv. Chomy tilku mizhnarodnukiv, z ekonomistamu byde trohu skladnishe. Je normalni vukladachi, a je oj oj joj. Byde v tebe ekonometruka, chuvak vchu vse vse vse sho tam je, ba ja shob jogo zdatu vchuv NAPAMJAT slovo v slovo konspekt na 60 lustkiv.Pravda ne vse zrazy, ale vse zh taku. Tak sho gotujsja.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я поступив в Київський Національний Авіаційний Університет

Інститут комп'ютерних технологій

Факультет комп'ютерних наук

на державну форму навчання

Купи собі мідаль! :P

Може правильніше було б написати "То ще й медаль собі купи :dont::D "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я поступив в Київський Національний Авіаційний Університет

Інститут комп'ютерних технологій

Факультет комп'ютерних наук

на державну форму навчання

:)

ехехх, НАУ. Ти ще в ньому "розочаруєшся", це я тобі майже обіцяю :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zefir, це щоб ти не дуже радів:

http://nau.net.ua/forum2/259880

+прийдеться за форму викласти не мало грошей

p.s. успіхів у навчанні :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій однокласник поступив, форму ще не має і нічого йому ніхто не казав, хоча, ймовірно, скажуть))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті... я вже студент :smile-zachot: давненько... (місяць) просто забував сказати :smile-zachot:

ВДУ - Міжнародні економічні відносини (держ.) :smile-zachot:

Поздравляю тебя и я.

Ну ходить тебе гордым от того что ты учишся на даном факультете

ну максимум до конца второго курса, так максимум.

Так что удачи в обучении.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті... я вже студент :) давненько... (місяць) просто забував сказати :)

ВДУ - Міжнародні економічні відносини (держ.) :)

Ну ходить тебе гордым от того что ты учишся на даном факультете

ну максимум до конца второго курса, так максимум.

Так что удачи в обучении.

як "оптимістично" звучить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздравляю тебя и я.

Ну ходить тебе гордым от того что ты учишся на даном факультете

ну максимум до конца второго курса, так максимум.

Так что удачи в обучении.

не поняв... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздравляю тебя и я.

Ну ходить тебе гордым от того что ты учишся на даном факультете

ну максимум до конца второго курса, так максимум.

Так что удачи в обучении.

не поняв... :)

Доучишся хотя бы до экватора....

я думаю к тому времени уже поймеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...