Перейти до змісту

Перемога!Нас стає все більше.


Luka

Рекомендовані повідомлення

Регулярна відсутність вдома після роботи і на вихідних зробили свою справу. Моя Юля захотіла велосипед! Поки вона не передумала я швиденько матеріалізував це бажання. Ось тільки що притарабанив додому. Модель Trek 4300 WSD. Ось такий:

http://www.trekbikes.com/int/en/bikes/2008...ountain/4300wsd

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мегазачьот!!!

Когда едем обкатывать? ;)

Сьогодні ввечері пробний виїзд, прокатаємся по тихих вуличках, де мало машин. А завтра на 19.00 в центр! Я так розумію катання по середах стало хорошою традицією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо твоїй Юлі! А мені мої сімейні доктора заборонили купувати велосипед... мотив - "Що, вже бронхи відішли після скутера, не кахикаєш? Ніяких велосипедів!"

Якби це буди просто доктора - хрен би їх послухав. А так - тесть з тещею...

ЗІ. Я в них живу. Як не послухаю - перестануть їсти давати... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю Лука. Юлі від мене з дружиною вітання........ Може й моя сяде на другий рік, але вона оголосила, що хоче скутера ;) . Каже, я з тобою всерівно не викручу, а скутер з мотором.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю вас особисто - а може і в обличчя знаю - але ви заставляєте мене задуматись...

кум з кумою і ше пару чел в гараджу катаються...БУДЕ ТОЛК РЕБЯТИ)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погодка сегодня подозрительная

и по поводу среды, мож пораньше выбератся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю Лука. Юлі від мене з дружиною вітання........ Може й моя сяде на другий рік, але вона оголосила, що хоче скутера ;) . Каже, я з тобою всерівно не викручу, а скутер з мотором.... :)

Дякую. А в мене є хороша ідея для тебе і всіх інших, хто їздить 47км/год. Дружин з велосипедами на буксир! Тоді вас хоч догнати можна буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо твоїй Юлі! А мені мої сімейні доктора заборонили купувати велосипед... мотив - "Що, вже бронхи відішли після скутера, не кахикаєш? Ніяких велосипедів!"

Якби це буди просто доктора - хрен би їх послухав. А так - тесть з тещею...

ЗІ. Я в них живу. Як не послухаю - перестануть їсти давати... :(

А якщо ти принесеш додому заключення пульмонолога чи лікарсько-консультативної комісії з великою печаткою і рекомендаціями лікувальної фізкультури(у вигляді їзди на велосипеді)- дозволять? :)

Звичайно я жартую, не знаю н"юансів твоєї хвороби, але якщо шо- пиши!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо твоїй Юлі! А мені мої сімейні доктора заборонили купувати велосипед... мотив - "Що, вже бронхи відішли після скутера, не кахикаєш? Ніяких велосипедів!"

Якби це буди просто доктора - хрен би їх послухав. А так - тесть з тещею...

ЗІ. Я в них живу. Як не послухаю - перестануть їсти давати... :blink:

А якщо ти принесеш додому заключення пульмонолога чи лікарсько-консультативної комісії з великою печаткою і рекомендаціями лікувальної фізкультури(у вигляді їзди на велосипеді)- дозволять? :ok:

Звичайно я жартую, не знаю н"юансів твоєї хвороби, але якщо шо- пиши!

Вони в мене обоє лікарі. Справжні. Тесть - ще й до того ж "главврач" :) В кожному кутку в хаті слухавки і апарати для міряння тиску :) Так що кого-кого, а їх не надуриш...

Хвороба... яка там хвороба? Кахикав трохи без видимої на те причини... щось з бронхами було несерйозне, але затяжне. А я ще скутером і холодним повітрям трохи добавив - так, що воно ніяк минути не могло.

А велосипед я все-таки куплю. Ще не знаю, під яким соусом я це подам, але щось придумаю... Як варіант - почну обговорювати покупку скутера. А потім "здамся": "Ну добре, не хочете скутера - то хоч велосипед куплю..." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Регулярна відсутність вдома після роботи і на вихідних зробили свою справу. Моя Юля захотіла велосипед! Поки вона не передумала я швиденько матеріалізував це бажання. Ось тільки що притарабанив додому. Модель Trek 4300 WSD. Ось такий:

http://www.trekbikes.com/int/en/bikes/2008...ountain/4300wsd

І в скільки така цяцька обійшлася?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yarchik.

Купуй і все..не дивись ні на кого. А то в мене знайомі (19 і 21 р.) мають в дома Компутера вже років зо 5-6, так батьки до сих пір не дозволяють корпус крутити чи ще щось, а якась провина то мишку з клавою забирать...кумедне становище, чи не так ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Регулярна відсутність вдома після роботи і на вихідних зробили свою справу. Моя Юля захотіла велосипед! Поки вона не передумала я швиденько матеріалізував це бажання. Ось тільки що притарабанив додому. Модель Trek 4300 WSD. Ось такий:

http://www.trekbikes.com/int/en/bikes/2008...ountain/4300wsd

І в скільки така цяцька обійшлася?

2200грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дизайн там какой!!! ммм....

советую всем сегодня собраться на посмотрелки, потому шо женские Трек4300 - это всегда произведение искусства! Это как для гонщиков SRAM X.0 or Shimano XTR :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дизайн там какой!!! ммм....

советую всем сегодня собраться на посмотрелки, потому шо женские Трек4300 - это всегда произведение искусства! Это как для гонщиков SRAM X.0 or Shimano XTR :D

Недавно передзвонила дружина і сказала, що затримується на роботі, чим дуже мене засмутила. Так що доведеться їхати самому. На вихідних точно будемо кататися разом. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як ваші успіхи ? Катається вже Юля ?

В неділю тягни її з нами на покатушку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю повинні бути разом, тільки далеко не поїдемо. На тижні не було часу покататися- багато роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...