Перейти до змісту

Дачі на Промені. Як добиратись?


Nutka

Рекомендовані повідомлення

Цікавлюсь дачами на Промені.

Цікавить як туди добиратись, чим? Як часто їздить, взимку, влітку і т.д. і т.п. Вся корисна інформація.

Наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маршрутне таксі № 201 ж/д возкал-с.промінь. відправляється кожні 40-50хв. починаючи з 6,30ранку і до 20,00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дизель як ходить?

І як довго туди їхати дизелем і маршруткою з ж/д вокзалу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дача знаходиться поблизу залізничної колії і хороша погода (особливо в літній період), то можна доїхати маршруткою 9А до кінцевої зупинки. Далі пішки через Чорногузку і залізничну колію. Ця маршрутка ходить доволі часто.

..і в зворотному напрямку із відром вишень у кожній руці ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю людей, які там вже років зо 7 живуть на дачному масиві. Дві сім"ї: діти, батько з матір"ю, дід з бабою; і всі щодня на роботи, школи, навіть в танцювальний гурток в "палац піонерів" їздять 3чі на тиждень. Правда мають авто, але не всі ж ним завжди їздять, пів сім"ї пересувається переважно 201 маршруткою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дача знаходиться поблизу залізничної колії і хороша погода (особливо в літній період), то можна доїхати маршруткою 9А до кінцевої зупинки. Далі пішки через Чорногузку і залізничну колію. Ця маршрутка ходить доволі часто.

я йду 30 хвилин до переїзду. потім ще 5-7 до дачі. але це коли хороша погода і нічого не потрібно в руках нести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі на новіші масиви можна добратися рейсовими автобусами на Озеряни, Лаврів. На Лаврів відправляються із автостанції-1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую всім, відлягло від душі. А то хочемо купити дачу. На Промені дешевше, нід Гараджа, Струмівка, але всі знайомі мене лякають, що туди дуже тяжко добиратись. Так туди дальше ніж до Струмівки, але сполучення як виявляється досить нормальне, а ціни дешевше як мінімум в 2 рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дизель як ходить?

І як довго туди їхати дизелем і маршруткою з ж/д вокзалу

Білет на дизель коштує 5 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білет на дизель коштує 5 грн.

Але кондуктора можна зустріти один раз через два. Та й люблять вони взяти 3 грн. замість 5, якщо підморгнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дуже дякую всім, відлягло від душі. А то хочемо купити дачу. На Промені дешевше, нід Гараджа, Струмівка, але всі знайомі мене лякають, що туди дуже тяжко добиратись. Так туди дальше ніж до Струмівки, але сполучення як виявляється досить нормальне, а ціни дешевше як мінімум в 2 рази.

дешевше не через те що дальше як струмівка, на Промені є багато факторів таких як постійне пропадання світла, взимку нерозчищені дороги, і якщо дача по праву сторону як їхати на Демидівку і вона знаходиться не на горбку , а вже в долині тобто остані на лінії 4-5 дач вони завжди весною плавають і їх підвальні приміщення завжди затоплені або надмірна вологість. Я думаю при покупці це треба теж враховувати, тут Вам і дешевше як на Струмівці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавлюсь дачами на Промені.

Цікавитись можна по різному.... Тема мені навіює думки, що ви цікавитесь іменно тим що, що є на дачах))) (не в образу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую всім, відлягло від душі. А то хочемо купити дачу. На Промені дешевше, нід Гараджа, Струмівка, але всі знайомі мене лякають, що туди дуже тяжко добиратись. Так туди дальше ніж до Струмівки, але сполучення як виявляється досить нормальне, а ціни дешевше як мінімум в 2 рази.

дешевше не через те що дальше як струмівка, на Промені є багато факторів таких як постійне пропадання світла, взимку нерозчищені дороги, і якщо дача по праву сторону як їхати на Демидівку і вона знаходиться не на горбку , а вже в долині тобто остані на лінії 4-5 дач вони завжди весною плавають і їх підвальні приміщення завжди затоплені або надмірна вологість. Я думаю при покупці це треба теж враховувати, тут Вам і дешевше як на Струмівці!

Дякую. Та дача де ми дивились якраз в низинi. Поки пiдвернувся кращий варiант в Гаразджi.

Цікавлюсь дачами на Промені.

Цікавитись можна по різному.... Тема мені навіює думки, що ви цікавитесь іменно тим що, що є на дачах))) (не в образу)

Дякую за теплi слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...