Перейти до змісту

USB-флешки з системою U3


Рекомендовані повідомлення

Нещодавно я зіткнувся з системою U3 Smart, встановленою на USB-флешку Vebatim (також зустрічається на флешках інших виробників, наприклад SanDisk). Ця система добавляє на флешку ще один розділ (розпізнається як окремий накопичувач в системі, до того ж накопичувач з файловою системою CDFS і недоступний для модифікації даних). На тому розділі є своя утиліта, і на неї встановлено автозавантаження. Кожен раз, коли флешка підключається до компа, система завантажує цю утиліту (якщо не відключено автозавантаження або на зажати клавіша Shift), яка ніби-то добавляє якісь зручності в роботі. Насправді особисто для себе зручності я не побачив, а проблем добавилось. По-перше, утиліта на деяких компах запускається ну дуже довго і серйозно гальмує систему, по-друге деякі материнські плати дозволяють перепрошивку BIOS з флешки за умови, якщо на флешці тільки один розділ.

Одним словом, не знаю як кому, а мені та U3 разом зі всіма її "наворотами" дуже заважала.

Звичайними методами "прибити" той розділ не можна. Спеціальні утиліти для форматування флешок на зразок HP USB Disk Storage Format Tool також не допомагають -- вони бачать тільки той розділ, який доступний для даних користувача. На щастя, сьогодні я знайшов спеціальну утилітку, яка прибирає з флешки всі згадки про U3 разом з додатковим томом. Утилітка називається u3_uninstall.exe і знаходиться тут: ftp://lm:[email protected]/Soft/u3_uninstall.exe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...