Перейти до змісту

Як підключити смарфон до ПК через USB?


Nutka

Рекомендовані повідомлення

Не можу підключити смарфон до ПК.

1. На смарфоні постійно блимає підключення: підключається-відключається з періодичністю в 1 сек.

2. Один раз вдалося підключити, але комп всерівно не бачить карти памяті з смартфону.

Що в такому випадку робити?

Попереджаю, користувач я такий середній. Смартфон взагалі вперше в руках тримаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nutka, чогось я думаю, у вас якась Нокія. Вони таке можуть. Можливість залізної поломки виключаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

включається виключається - це велика ймовірність що кабель десь переломаний, чи гніздо (в компі чи в телефоні) розбите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на 5230 була така ж проблема. Купив нормальний кабель (не за 20-30 грн). Пальот нормлаьний був до самого продажу.

Може ти дійсно напиши нам марку телефону і макування кабеля (зазвичай на коробці написано)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте під'єднати його у роз'єм, на задній стінці ПК.

Також пробуйте другий кабель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще питання: через bluetooth зі звичайноно телефона на смартфон можна скидувати файли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще питання: через bluetooth зі звичайноно телефона на смартфон можна скидувати файли?

можна. навіть підключити до пк через bluetooth можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще питання: через bluetooth зі звичайноно телефона на смартфон можна скидувати файли?

можна. навіть підключити до пк через bluetooth можна.

Я чого не скидує. Може на смартфоні треба якість настройки змінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В настройках потрібни вибрати тип підключення, себто модем чи флеш драйв. Або при втиканні кабеля (для андроід), провести пальчиком вертикально з самого верху дисплею вниз та вибрати режим юсб який потрібно.

В настройках потрібно вибрати тип підключення, себто модем чи флеш драйв. Або при втиканні кабеля (для андроід), провести пальчиком вертикально з самого верху дисплею вниз та вибрати режим юсб який потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...