Перейти до змісту

Віддам принтер Canon LBP-800


freemanlutsk

Рекомендовані повідомлення

Власне сабж. В неробочому стані. Каже що "зажував" папір, но в дійсності ніц немає.

Звязок ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в ТЕБЕ там просто накрився один з датчиків. Замінити мона і самому. Не спіши продавати. Зара таких принтерів вже не роблять, якість не та.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Не продавати, а віддавати :)

2. Повністю перехожу на ноутбуки, не буде навіть до чого підключити.

Принтер наразі в резерві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LPT -> usb кабель тобі в допомогу.

Я тобі як інженер кажу, не роби дурниць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LPT -> usb кабель тобі в допомогу.

Я тобі як інженер кажу, не роби дурниць

Не буде він працювати LPT to USB :)

ps: принтер забрали тему можна закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LPT -> usb кабель тобі в допомогу.

Я тобі як інженер кажу, не роби дурниць

Не буде він працювати LPT to USB :)

ps: принтер забрали тему можна закрити.

тему то закрийте, але працювати через LPT -> usb кабель він може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і?

Ще раз питаю Ви його подружили з USB? Не подружили і думаю не подружите.

В Вашому посиланні чітко пише:

Windows принтер типа Canon LBP-800 ни с USB-LPT переходниками, ни с дополнительными PCI контроллерами с LPT на борту работать не будет. Причем любых производителей. С этими железками парится не стоит. Дело в том, что принтер работает только тогда, когда информация приходит на LPT порт по стандартному диапазону адресов ввода/вывода 378h - 037h
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кінця дочитувати треба

Я попытался использовать PCI контроллер ST-Lab I-152 (чип MCS98XX). С помощью VMware-workstation установил на компьютере гостевую WinXP. Поставил там дрова на этот принтер. В принципе можно печатать и напрямую из виртуалки. Драйвер принтера направляет инфу на стандартные адреса а VMware-workstation перенаправляет их на реальные. Но это неудобно. Придется на виртуалке поставить все программы из которых Вы собираетесь печатать.

Можно сделать проще. Объедените Виртуальную и Вашу собственную ОС в виртуальную сеть. На гостевой ОС откройте общий доступ к принтеру и печатайте на нем как на сетевом. У меня работает именно так. Ни каких внешних сетевых устройств для этого разумеется не нужно.

Я Вам написав, що працювати він може, було б бажання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кінця дочитувати треба

Я попытался использовать PCI контроллер ST-Lab I-152 (чип MCS98XX). С помощью VMware-workstation установил на компьютере гостевую WinXP. Поставил там дрова на этот принтер. В принципе можно печатать и напрямую из виртуалки. Драйвер принтера направляет инфу на стандартные адреса а VMware-workstation перенаправляет их на реальные. Но это неудобно. Придется на виртуалке поставить все программы из которых Вы собираетесь печатать.

Можно сделать проще. Объедените Виртуальную и Вашу собственную ОС в виртуальную сеть. На гостевой ОС откройте общий доступ к принтеру и печатайте на нем как на сетевом. У меня работает именно так. Ни каких внешних сетевых устройств для этого разумеется не нужно.

Я Вам написав, що працювати він може, було б бажання

Ви написали за допомогою USB!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...