Перейти до змісту

Муз. центер до компа


Рекомендовані повідомлення

хто знає як можна під'єднати музичний центр до компа так шоб колонки працювали від центра і компа!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соедини линейный выход на компьютере с линейным входом (если такой имеется) муз. центра, переключи на муз. центре "воспроизведение с внешних источников звука" .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто знає як можна під'єднати музичний центр до компа так шоб колонки працювали від центра і компа!! :(
ти маєш на увазі, щоб одночасно слухати звук і від центра і від компа? Тобі потрібно щоб центр вмів "мікшувати" звук. Кілька років тому в мене був якийсь Sony, то він таке вмів. Він міг "підмішувати" сигнал з лінійного входу до сигналу з тюнера або CD.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

А як підключити центр без лінійного входу до компа?

Є муз.центр Thomson, касетник давно не викоритовується. чи можливо якось подати звук на касетну головку?

в ідеалі було б супер, якщо б відворювався звук з комп'ютера після натиснення кнопки "TAPE"

c9b31147a273t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як підключити центр без лінійного входу до компа?

Є муз.центр Thomson, касетник давно не викоритовується. чи можливо якось подати звук на касетну головку?

в ідеалі було б супер, якщо б відворювався звук з комп'ютера після натиснення кнопки "TAPE"

Колись давно були такі цікаві касети ,в касету вбудований радіоприймач , і сигнал передавався через магнітну головку , таку саму як в магрітофоні,а реально якщо дружиш з паяльником ,і трохи з єлектронікою ,то вивести з касетника вхід. Най простіше , якщо є в центрі програвач CD. просто запаралелити вихід CD з вхідним штекером ,переключати на сд ,але не ставити диски.

На роботі в мене подібний центр ,я так і зробив.( динаміків моніторних малувато було.) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є те шо ти шукаєш. В комютер вставляєш трансміттер і на центрі включаєш радіо. І музику грає в муз.центрі. Якщо зацікавило стукни в асю 421891751

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...