Перейти до змісту

шукаю викладача С++


Бакс

Рекомендовані повідомлення

Якщо початківець - то згоден. Якщо рівень знань хоча б середній то в Шазі не має чого робити ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо рівень хоча б середній - то викладача вже не треба, далі все самому можна розгрібатися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШАГ Рівне) десь до 2000 за пів року

Дк воно є? У Рівному? Чи є щось подібне у Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШАГ Рівне) десь до 2000 за пів року

Дк воно є? У Рівному? Чи є щось подібне у Луцьку?

Знаю точно що є у Рівному та Львові. У Луцьку нічого подібного не має. Але навчання там скоріше підходить для початківців ніж для середнього та advanced-рівня. На цих рівнях уже рулить самоосвіта спілкування з колегами чи фахівцями рівного та вищого рівня

уДо речі обговорення якості освіти яку дає ШАГ на харківському форумі розтягнулося на роки ... Хтось у захваті, хтось кривить носом ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не в тему, але з яким направленням ти хочеш вчити С++? це власне захоплення, є якась мрія, чи можливо десь потрібні програмісти по С++?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не в тему, але з яким направленням ти хочеш вчити С++? це власне захоплення, є якась мрія, чи можливо десь потрібні програмісти по С++?

Не знаю які в нього плани, але скажу що це як заразна хвороба: один раз спробуєш - вже не кинеш :) Навіть якщо не станеш професійним програмістом для себе однаково час від часу щось хочеться написати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не в тему, але з яким направленням ти хочеш вчити С++? це власне захоплення, є якась мрія, чи можливо десь потрібні програмісти по С++?

наприклад писати проги для побутових мк типу avr (там правда треба просто С, але не думаю що вони сильно розрізняються). Самому цікаво, також над цим думав. Дякую всім за інфу що тут є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад писати проги для побутових мк типу avr (там правда треба просто С, але не думаю що вони сильно розрізняються).

Десь в неті бачив підручники по програмуванню таких контролерів. Думаю, при бажанні, освоїти це діло буде не складно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад писати проги для побутових мк типу avr (там правда треба просто С, але не думаю що вони сильно розрізняються).

Десь в неті бачив підручники по програмуванню таких контролерів. Думаю, при бажанні, освоїти це діло буде не складно.

Підручник то одне, нормальне навчання набагато краще, особливо якщо викладач толковий. Якщо мова йде про програмування таких речей, то підручник скоріше як прикладне, більш потрібен викладач та залізо, якщо починаєш з нуля і незнайомий синтаксис

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився на варіант з ШАГом, але, як я зрозумів, тм за ці "2000грн" тільки взагальному розкажуть що таке програмування і допоможуть написати хеллоу ворлд (хоча можливо я просто неуважно переглядав). Бажання вивчити С++ почалося з бажання запрограмувати ПІК контроллер. Переглянув герберта шилтда (порядок подання інформації мені сподобався, взагалом було зрозуміло). Але там як... ніби це він не мені пояснює а собі, та й приклади незрозумілі... громіздкі.

Якщо справді хочеш вивчити С++ почни з цього

дякую! потрібно мені було з неї починати_)))) якщо все буде як є і мій пал до С++ не пропаде то ще тиждень і думаю я її опрацюю(книжку). А за львівський БКТ ніхто нічого сказати не може??? напевно там крще за ШАГ ? варто туди на семестр цілий записуватись?? я поки вважаю що так

одобріть мені будь-ласка повідомлення ато я тут поки "обмежений"_(((((( дякую що ви відгукнулися і висловили свою думку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...