Перейти до змісту

Sony Ericsson Vivaz U5i Cosmic Black


VeliXXX

Рекомендовані повідомлення

Неспішно продаю смартфон Sony Ericsson Vivaz U5i Cosmic Black. post-17315-0-98609200-1359640610_thumb.jpost-17315-0-46894300-1359640615_thumb.j

У користуванні з 18 червня 2011 року, купувався у Мобілочці за 2499 грн, про що може засвідчити відповідний чек. Повний комплект: коробка, документи, оригінальний зарядний пристрій та USB-кабель, стилус Sony Ericsson, флешка Transcend microSDHC Class 10 8GB (TS8GUSDHC10), а також замість стандартної оригінальна гарнітура Nokia WH-701 post-17315-0-80857100-1359640380_thumb.j, і ще + силіконовий чохол і додаткова захисна плівка на дисплей(одна зараз наклеєна). Досить хороший добротний апарат, як прихильник компанії Sony Ericsson анітрішки в ньому не розчарований! Причиною продажу є бажання придбати якийсь апарат Sony лінійки Xperia на ОС Android 4.х. Можливі варіанти обміну на Sony з моєю доплатою.

Стан апарату - дуже хороший, оскільки в більшості використовувався з чохлом.

Технічні характеристики: http://rozetka.com.u...characteristics Якщо виникнуть якісь питання щодо функціоналу смарта - з радістю відповім!

Ціна: 1500 грн, незначний торг.

P.S.: перепрошую за якість фото, робилися на телефон з камерою 2Мп. Якщо потрібно буде, можу зробити якісніші фото.

post-17315-0-64362500-1359640346_thumb.j

post-17315-0-14155700-1359640368_thumb.j

post-17315-0-49855600-1359640373_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 4 місяця потому...

В комплекті з рідною гарнітурою (майже невикористувуваною) Sony Ericsson HPM-60J замість Nokia WH-701.

1300 грн. (торг)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вибачаюсь за оффтоп але...

Я розумію що ви брали на той час досить таки не дешевий апарат... Але враховуючи прогрес і застарілість ОС, а також апаратної частини телефону яб порекомендував всетаки преглянути вашу цінову політику для пришвидшення його продажу, адже за дану суму грошей можна купити набагато цікавіші і функціональніші апарати... ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь за оффтоп але...

Я розумію що ви брали на той час досить таки не дешевий апарат... Але враховуючи прогрес і застарілість ОС, а також апаратної частини телефону яб порекомендував всетаки преглянути вашу цінову політику для пришвидшення його продажу, адже за дану суму грошей можна купити набагато цікавіші і функціональніші апарати... ІМХО

Підтримую оффтоп! я продавав такий апарат з пів року тому, НОВОГО!, ледь продав за 900грн!

Теж рекомендував б переглянути, цінову політику!

Вибачаюсь за оффтоп але...

http://board.lutsk.ua/topic/124646-sony-ericsson-vivaz-u5i/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за слушні поради, прийму їх до уваги, однак, по-перше, у верхньму пості був зазначений неспішний продаж, по-друге, апарат сертифікований, тому зрозуміло, що з Америки варіант такого смартфона коштуватиме дешевше. Якщо у подальшому виникне потреба термінового продажу, ціну буде знижено, однак за такі гроші навряд чи я зможу придбати щось більш-менш хороше (основний критерій для мене - камера). Тому все ж таки на даному етапі мене не стільки цікавить продаж, як обмін апарату на смартфон Sony лінійки Xperia, можливо скромніший по функціоналу, але не з гіршою камерою. А при обміні я вже реально оцінюю свій апарат, тому і пропоную доплату зі свого боку.

ToxaViking, дякую за досить влучну фразу - підтримав. ;)

P.S.: приношу вибачення за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Цікавить обмін на Sony лінійки Xperia під управлінням OS Android 4.x.x, основні критерії - камера та Wi-Fi, доплата з мого боку (обговорюється в приватному порядку).

Ціна на продаж - 1150 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

извиняюсь,что вешиваюсь, но прочитав характеристики вы я думаю сами понимаете,что продать его за 900гр. не реально,погуглите и вы поймёте,скоро год как продаёте ,а чем дальше тем он дешевле становится,я-бы за симбиан,тфт,360:640,75мб памяти больше 300гр. бы не дал,но дело ваше ,100%гарантирую ,что он еще год провисит в продаже.Он ещё и резистивный,с таким сенсором я -бы не дал ничего ,ещё раз извиняюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обмін не цікавить ??

Цікавить обмін на Sony лінійки Xperia під управлінням OS Android 4.x.x, основні критерії - камера та Wi-Fi, доплата з мого боку (обговорюється в приватному порядку).

Також цікавить обмін на Samsung Galaxy Grand Duos I9082 з моєю доплатою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...