Перейти до змісту

де і за яку ціну в луцьку можна купити гирі,гантелі,щось таке хлопцю для спорту?


Дарія

Рекомендовані повідомлення

Хочу купити хлопцю щось таке типу для спорту-гирі,гантелі і нз шо там ще буває..які ціни?де купувати?що краще купити якщо щось із спортивного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись який у вас бюджет... На метал ціни в магазинах не дешеві. А чим він займається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі,він в унівєрі спортом займається,будь-яким,потрішки..а це так,для заохочення хочу подарувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то краще або вдома віджиматися, підтягуватися, присідати і прес, або у спорт зал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикиньте цены например здесь, http://aukro.ua/sportinventar-ganteli-giri-shtangi-110526?buy=1&ap=1&aid=17530756&order=bd&change_view=1&gclid=CM7u_8-gkLUCFcNV3god6UoAOg#tabsContent

в Луцких магазинах всё довольно таки дороже

Зайдите в Олимп, на Леси Украинки (напротив 3-го кухля)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то краще або вдома віджиматися, підтягуватися, присідати і прес, або у спорт зал.

Ну тоді я б прислухався до цієї думки...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це так,для заохочення хочу подарувати

Ви дивіться, щоб він зрозумів Ваш подарунок, ато ще образиться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гантелькі можна подарувати а замовиит на аукро , ціни нормальні

вот наприклад http://aukro.ua/ganteli-2h10-kg-cena-za-komplekt-2-sht-i2984357452.html

хоча по собі замічаю, в дома лінь займатись, кращий еффект буде від спортзалу :0145:

Вариант, на втором этаже в Фуршете есть магазин спорттоваров.

там ціна буде в районі 1000грн. за 20кгмові гантелі ,щітаю дорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюсь власним досвідом:)

Коли мені подарували гантельки, то я дуже зраділа.Почався період їх активного використання. Скоро я зрозуміла, що з їх допомогою можу робити лише декілька ефективних вправ. Для багатьох інших вправ вага або завелика, або замала

Тобто для повноцінного тренування гантель однієї ваги мало

Я б рекомендувала подарувати хлопцю абонемент в тренажерний зал або в басейн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку якщо бажаєш щось придбати для домашнього використання то найбільше підійдуть не гантелі (оскільки вони дійсно надають обмежену кількість варіантів вправ), а ТРХ петлі, якщо придбати їх дорого то можна зробити самостійно ось посилання для прикладу http://domsport.ru/b.../2012-04-06-481 це моя власна думка. Хоча діло твоє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі,він в унівєрі спортом займається,будь-яким,потрішки..

Це називається фізична культура, а не спорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я запропонував досить непоганий варіант, в інеті ДУЖЕ багато відео з петлями, як і що саме можна тренувати, а також вказано за, що їх необхідно чіпляти. Згідний, варіант як на фото це для самогубців, однак якщо все вірно зробити то це буде набагато краще за гантелі. Ці петлі взагалі то використовують в зарубіжних військових формуваннях, тому що вони займають мало місця під час перевезення, а натренувати можна майже будь-який м'яз......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то ці петлі - покращена версія медичного джуга

За його допомогою ще років 20 тому робили (і я у тому числі) різноманітні вправи. Наприклад, ось такі:

1311816056_01.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...