Перейти до змісту

Фірма візьме на роботу ландшафного дизайнера і дендролога


Marshall

Рекомендовані повідомлення

основні вимоги: знання графічних пакетів CorelDRAW, ArchiCAD, AutoCAD, 3ds Max

оплата від 2000грн.

флуд - тут, резюме на мейл [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що входить в обов"язки ландшафтного дизайнера та дендролога на даній фірмі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перелік вимог якийсь худоватий )) Ну допустимо першими трьома я володію нехай і не в досконалості. 3ds Max ні. Мав колись величезне бажання спробувати себе у ландшафтному дизайні, закінчив МБГ , мав начитку із "садово-паркового і ландшафтного будівництва". З нашими зеленими друзями відносини не погані, в душі себе інколи відчуваю ботаніком. То чи ж можу я претендувати на цю роботу ?

Не вказано вимог щодо освіти, практики. А яку зайнятість ви пропонуєте : легальну/нелегальну, на постійній основі чи на окремі обєкти?. Що взагалі робити? Дендроплани креслити чи дерева з лопатою садити ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перелік вимог якийсь худоватий )) Ну допустимо першими трьома я володію нехай і не в досконалості. 3ds Max ні. Мав колись величезне бажання спробувати себе у ландшафтному дизайні, закінчив МБГ , мав начитку із "садово-паркового і ландшафтного будівництва". З нашими зеленими друзями відносини не погані, в душі себе інколи відчуваю ботаніком. То чи ж можу я претендувати на цю роботу ?

Не вказано вимог щодо освіти, практики. А яку зайнятість ви пропонуєте : легальну/нелегальну, на постійній основі чи на окремі обєкти?. Що взагалі робити? Дендроплани креслити чи дерева з лопатою садити ??

відразу скажу - фірма не моя, власник попросив розмістити об"яву.

претендувати на роботу можеш, пиши резюме на вказану адресу, лиши свій номер телефону.

зайнятість постійна, за оплату - питання на мейл.

досвід роботи - звичайно ж бажаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...