Перейти до змісту

Підключити акустику до телевізора, варто чи ні?


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, форумчати!

Потрібна ваша порада! Маю ось такий тв Samsung UE19ES4000 LED , як правильно підключити колонки і взагалі чи варто?

Надивився ось такі колоночки SVEN BF-01 (по 7 Вт, а в тел. по 3 Вт) , на телев. є входи на навушники і аудіо RCA, якщо підкл. у вхід на навушники то все просто, але чи це правильно , а якщо в rca то напевне потрібен перехідник cablestogo-35mm-stereo-female-to-rca-male-y-cable_iphw1659876.jpg такого плану. Хочу почути якусь пораду , бо раніше не стикався з цим, і чи взагалі варто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на телев. є входи на навушники і аудіо RCA, якщо підкл. у вхід на навушники то все просто, але чи це правильно , а якщо в rca то напевне потрібен перехідник

тобі потрібен вихід на телевізорі, а RCA це скоріш за все вхід, тому напевно тільки через навушники5kRtm.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо через навушники, то встроєні відключаться.

Краже вже через аудіо вихід (AUDIO OUT). В такому випадку будуть відтворюватись і встроєні, і виносні (так як вибрані колонки не дуже то і потужні, в парі зі встроєними буде краще).

Подивіться уважно, чи є в наявності такий роз'єм.

На цьому телевізорі по фото в інтернеті не знайшов виходу аудіо, окрім оптичного. Тому тільки через навушники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТОбі треба кабель 2тюльпан на 2 тюльпан.

АП. також не знайшов крім цифрового виходу нічого. Цей кабель не підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на телев. є входи на навушники і аудіо RCA, якщо підкл. у вхід ВИХІД на навушники то все просто, але чи це правильно

ні не правильно

Выход для наушников

Не чув як звучить твій телевізор, але на 99% впевнений, що буде краще. :_25:

Якщо через навушники, то встроєні відключаться.

Краже вже через аудіо вихід (AUDIO OUT). В такому випадку будуть відтворюватись і встроєні, і виносні (так як вибрані колонки не дуже то і потужні, в парі зі встроєними буде краще).

Подивіться уважно, чи є в наявності такий роз'єм.

На цьому телевізорі по фото в інтернеті не знайшов виходу аудіо, окрім оптичного. Тому тільки через навушники.

Не згоден - будуть тільки заважати та спотворювати більш якісний звук з АС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для більшої потужності варто брати більш потужніші АС. хоча при діагоналі 19" :0159: - це не виправдано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно ж виправдано. У мене і телевізор 19", і ноут 15" підключено до зовнішніх колонок. Якісна гарна картинка - добре, але рідко дивлюсь ТВ чи фільми. Частіше слухаю музику, новини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно ж виправдано. У мене і телевізор 19", і ноут 15" підключено до зовнішніх колонок. Якісна гарна картинка - добре, але рідко дивлюсь ТВ чи фільми. Частіше слухаю музику, новини.

Цікаво коли ти дивишся фільми чи новини на якому рівні в тебе гучність АС і гучність ноута, телевізора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виводжу АС у нижчі частоти і розвожу по кутках кімнати, а телевізор (звук макс.10 Вт) підганяю по гучності до АС. Зазвичай на половину потужності АС.

Звук моїх АС не рівняти з "пищалками", які вказані зверху. На потужних колонках і на мінімальній гучності шикарніший звук (свій час спробував різні типи колонок, тому можу з упевненністю сказати, що дорога акустика є дорога акустика).

На ноуті підключаю в роз'єм для навушників звичайно ж ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виводжу АС у нижчі частоти і розвожу по кутках кімнати, а телевізор (звук макс.10 Вт) підганяю по гучності до АС. Зазвичай на половину потужності АС.

Звук моїх АС не рівняти з "пищалками", які вказані зверху. На потужних колонках і на мінімальній гучності шикарніший звук (свій час спробував різні типи колонок, тому можу з упевненністю сказати, що дорога акустика є дорога акустика).

На ноуті підключаю в роз'єм для навушників звичайно ж ))

Ти напевно щаслива людина, якщо вважаєш свої мультимедійні АС - дорогою акустикою з шикарним звуком.

В мене наразі SOLO 7R, але після прослуховування звуку з системи Hi-Fi з цінником за 5-10к $ (точно не знаю), більше не вважаю їх "дорогими", а тим паче з "Шикарним" звуком!

Просто якісні мультимедійні АС. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_02:

Мабуть я неправильно написав в попередньому пості: На потужніших і дорожчих колонках буде шикарніший звук.

Свої колонки не вважаю дорогими. Просто простіші слухати не можу, а на дорожчі жаба давить гроші платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звук моїх АС не рівняти з "пищалками", які вказані зверху. На потужних колонках і на мінімальній гучності шикарніший звук (свій час спробував різні типи колонок, тому можу з упевненністю сказати, що дорога акустика є дорога акустика).

На ноуті підключаю в роз'єм для навушників звичайно ж ))

Телевізор стоїть на кухні на холодильнику, тому купувати дорогу АС сюди небачу сенсу. В основному дружина вкл. М1 чи OTV, коли зайнята на кухні і вн. колонок якби недостатньо.Я розглядаю варіант підкл. саме недорогої АС як заміну встр. колонкам, так щоб виставити на колонках гучність на 80%, а звук підганяти пультом до телевізора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...