Перейти до змісту

На роботу потрібні касири та кухарі у Бест Бургер


reuse

Рекомендовані повідомлення

На роботу у ресторан швидкого харчування BestBurger потрібні касири та кухарі.

Місце роботи — BestBurger, 5-й поверх, ЦУМ, м. Луцьк.

Вимоги до кандидатів

  • Вік від 18 до 30 років.
  • Стать не важлива. Прекрасно можуть працювати як хлопці так і дівчата.
  • Комунікабельність. Вміння спілкуватися з людьми — одна з основних вимог.
  • Вміння швидко думати, швидко реагувати.
  • Вміння чітко та голосно розмовляти.
  • Гарний настрій та посмішка на обличчі.
  • Якщо є досвід роботи в аналогічних закладах — це плюс.
  • Освіта не важлива.
  • Бажання працювати та відповідальність.

Графік роботи

  • Гнучкий. Можна обговорити з керівництвом коли приходити і коли йти з роботи.
  • Працювати можна погодинно або позмінно.

Оплата праці

  • Робота оплачується в залежності від кількості відпрацьованих годин.
  • Заробітна плата обговорюється на співбесіді.
  • Ставка не менше, ніж 9 грн./година.

Куди звертатися?

  • Приходити безпосередньо в ресторан швидкого харчування Бест Бургер (ЦУМ, 5 поверх)
  • Подзвонити по телефону +38 097 914-73-68 і домовитися про зустріч або задати уточнюючі запитання
  • Для того щоб розпочати працювати — треба мати з собою паспорт, ідентифікаційний код та фотографію.
  • Буде плюс, якщо ви матимете з собою заповнене резюме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб розпочати працювати — треба мати з собою паспорт, ідентифікаційний код та фотографію.

а санітарна книжка не потрібна?

тому то я і не їм в таких закладах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а санітарна книжка не потрібна?

Особиста медична санітарна книжка — так, потрібна. Хто її не має — той йде у спеціалізований заклад десь він там в районі к-ру Промінь і проходить обстеження.

Про це вам розкажуть при зустрічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь він там в районі к-ру Промінь

Улыбнуло. Бажання стати вашим клієнтом поступово зникає ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь він там в районі к-ру Промінь

Улыбнуло. Бажання стати вашим клієнтом поступово зникає ...

Дурна звичка писати нісенітниці в темах про роботу не новинка на борд. Може людина "продає мапєд", а комусь оголошення станеться в нагоді.

Проходимо улибатися далі по салону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо людина яка "продає мопєд" перекаже його власнику, що не погано було б і санітарних норм дотримуватися ... А там можливо і харчових отруєнь в наших закладах громадського харчування поменшає ... Звичайно, якщо цій людині байдуже власне здоровя чи здоровя інших людей то є сенс і пройти "по салону" :) Як то кажуть - після нас хоч потоп!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо людина яка "продає мопєд" перекаже його власнику, що не погано було б і санітарних норм дотримуватися ... А там можливо і харчових отруєнь в наших закладах громадського харчування поменшає ... Звичайно, якщо цій людині байдуже власне здоровя чи здоровя інших людей то є сенс і пройти "по салону" :) Як то кажуть - після нас хоч потоп!

Дуже добре, що Ви так переймаєтесь. Варто сходити до них в офіс, а то там жеж одні телепні, а Ви таким вчинком могли б зробити величезну послугу не тільки ресторану, а й величезній кількості майбутніх клієнтів закладу, за яких Ви так переймаєтесь.

На цьому в мене по темі все. Дякую за розуміння і наперед за Ваш вчинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо людина яка "продає мопєд" перекаже його власнику, що не погано було б і санітарних норм дотримуватися ... А там можливо і харчових отруєнь в наших закладах громадського харчування поменшає ... Звичайно, якщо цій людині байдуже власне здоровя чи здоровя інших людей то є сенс і пройти "по салону" :) Як то кажуть - після нас хоч потоп!

Дуже добре, що Ви так переймаєтесь. Варто сходити до них в офіс, а то там жеж одні телепні, а Ви таким вчинком могли б зробити величезну послугу не тільки ресторану, а й величезній кількості майбутніх клієнтів закладу, за яких Ви так переймаєтесь.

На цьому в мене по темі все. Дякую за розуміння і наперед за Ваш вчинок.

Я сподіваюсь що ця тема стане не лише місцем де адміністрації закладу зможе знайти кваліфікований персонал, а й зайвим нагадуванням про необхідність дотримання санітарних норм. Особисто вам дякую за пропозицію завітати до них у офіс :) При нагоді скористаюся нею. Ну що ж, і в мене по темі все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrVes, так, мопед не мій, тому і всіх тонкощів прийому на роботу працівників у заклади громадського харчування я не вказую.

phantom, після вашого запитання, щодо особистої медичної санітарної книжки, я уточнив її необхідність для кожно з працівників Бест Бургеру. Відповідь одназначна: так, необхідно проходити медичне обстеження і мати при собі мед. санітарну книжку обов'язково.

Якщо є ще якісь запитання — прошу звертатися за вказаним телефоном чи особисто приходити у заклад. Якщо ні — можете мене питати тут у темі чи в приваті — поцікавлюся і передам Вам відповідь від керівництва.

А можливо людина яка "продає мопєд" перекаже його власнику, що не погано було б і санітарних норм дотримуватися ... А там можливо і харчових отруєнь в наших закладах громадського харчування поменшає ... Звичайно, якщо цій людині байдуже власне здоровя чи здоровя інших людей то є сенс і пройти "по салону" Як то кажуть - після нас хоч потоп!

Знаєте, там і без мене є кому проконтролювати, по-перше це власник бренду, котрий дав дозвіл на відкриття ресторану в Луцьку, по-друге — це компетентні органи, котрі у нових закладах часті гості.

А там можливо і харчових отруєнь в наших закладах громадського харчування поменшає ...

А це вже, знаєте, звучить як наклеп. Прецендентів не було, я надіюсь, що і не буде.

Тому всім — смачного!

Дякую за участь в темі. А ті, хто шукають роботу — прошу звертатися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...