Перейти до змісту

Паяльна станція - поради по моделі та продавцю


Venom

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, можливо хтось користується та може порадити паяльну станцію та продавця в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше року користуюсь Lukey 898, паяю рідко. Спочатку брав компресорну, але йшла вібрація на мікроскоп, тому замінив на турбінну. Цілком задоволений роботою, головне правильно підібрати жала, припої флюси і температурні режими...Купувати дешевше через інет, хоча і у Луцьку є вони в наявності, але тра порівнювати ціни...

Зііі запчастини на Lukey не проблема ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Lukey 702

Хотів брати Lukey-853D з БЖ , але не було в наявності , то мені запропонували Lukey 702 + окремий БЖ TXN-1502d по ціні Lukey-853D , взяв , задоволений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, але якби ще хтось підказав, де в Луцьку є в наявності...

Відписав в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюся Lukey 852D+FAN. До того була Lukey 852D+ з компресором. З турбінкою краще :-)

Lukey 702 компактніша, знайомий користується, задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, але якби ще хтось підказав, де в Луцьку є в наявності...

Бачив в магазині біля старого базару. Як від ЦУМа іти до базару з вул. Лесі українки повертаємо на іншу вулицю і в її кінці магазин Радіодеталі (чи шось таке). Це там де магазини Шара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, але якби ще хтось підказав, де в Луцьку є в наявності...

Бачив в магазині біля старого базару. Як від ЦУМа іти до базару з вул. Лесі українки повертаємо на іншу вулицю і в її кінці магазин Радіодеталі (чи шось таке). Це там де магазини Шара.

Певно маеться на увазi "Ратекс", цiни там уг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому через інтернет не хочеш купити ?

http://gsmserver.com.ua/shop/equipment/soldering_sssembly/hot_air/lukey_702_soldering_station.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паяльник там жах :_20: , рідне жало треба викинути відразу, щоб вберегти нерви, і обов'язково поправити нагрівач, а ще при можливості замінити кабель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Aoyue 852 я теж юзав. Нормальна паялка, імхо.

Але щось ми тут умнічаєм, а не ясно чого. Уточнив би Веном, для яких саме робіт потрібна станція, і якого типу. А то в продавців і паяльник з регулюванням температури то паяльна станція, і фен, і фен з паяльником, і інфрачервоні, і ERSA...

А може таку ? ) http://www.martin-smt.de/en/rework-technology/products/rework-expert-106.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Aoyue Int 968. Паялка непогана, є відсмоктувач. Єдине що компресор трохи слабенько качає, інколи не вистачає напору повітря. Вона дорожча. За співідношенням ціна/характеристики віддав би перевагу Lukey 852D+FAN.

200571172744436.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...