Перейти до змісту

sss381

Рекомендовані повідомлення

Не терміново шукаю роботу електрика, електромонтера, електромонтажника, техніка, енергетика, можливо завгоспа.

Що знаю, вмію, можу, чим займався (займаюсь) :

принципи розподілення напруги до та понад 1000 V змінного струму у локальних та магістральних мережах, мережі постійного струму в електрозв'язку.

Монтаж, експлуатація і ремонт ввідних, комутаційних, розподільчих щитів, щитів обліку, силових та освітлювальних кабельних ліній.

Монтаж та експлуатація акумуляторів (герметичних, закритих, відкритих, лужних, кислотних, стаціонарних, стартерних).

Експлуатація локальних електростанцій.

Вимірювання опору ізоляції та опору розтікання заземлення.

Технічна, господарська документація. Закупка кабельно-провідникової, електротехнічної, загальногосподарської продукції.

Розуміюсь на водопостачанні та каналізації, системах опалення, побутових газових та електричних котлах, слюсарній справі.

Комп'ютер - інтернет, ел. пошта, Word, встановлення програмного забезпечення на впевненому побутовому рівні. Вільне володіння українською та російською мовами.

Чого не знаю (не вмію) : електроніки, електрозварювання, автомобілів.

Чого боюсь : роботи на висоті з неогородженої поверхні.

Шкідливі звички - паління цигарок, до алкоголю байдужий, наркотиків не знаю.

Вік 44 р., освіта - повна середня школа, ПТУ, технікум.

Здоров'я - без затяжних хронічних хвороб.

Що шукаю : постійну роботу з регулярною "білою" зарплатою від 2000 грн. "чистими" та соц.пакетом у державній чи приватній структурі (крім будівництва та мережевого маркетингу).

Чому шукаю : мала зарплата на теперішній час з дуже туманною перспективою збільшення у дуже далекому майбутньому. Побажання, пропозиції та можливі "фе" в тему або в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...