Перейти до змісту

Терміново потрібні промоутери для новорічної акції


extraterrestrial

Рекомендовані повідомлення

Пропоную роботу:

Потрібно робити Подарунки-стартові пакети Мтс,Київстар,Діджус, за активацію і поповнення стартового пакета на 40 грн. Ваш заробіток- ставка, оплачується щотижня при виконанні мінімальних показників+ За кожен подарований стартовий- бонус грошима!

Цікавлять люди, які прагнуть заробляти не менше 1000 грн в тиждень

всі деталі при зустрічі

О67666666О

О666662466, Артем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную роботу:

Потрібно робити Подарунки-стартові пакети Мтс,Київстар,Діджус, за активацію і поповнення стартового пакета на 40 грн.

Роз"ясніть будь-ласка, треба робити подарунки, чи продавати за 40грн???

тому що Подарунок — річ, яку дарувальник за власним бажанням і безоплатно дарує з метою доставити задоволення, користь одержувачеві подарунка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба робити подарунки і приносити людям радість і задоволення. у всіх магазинах по 10 грн. акція унікальна. інтерес, щоб пакет розмовляв, а не припадав пилом. ви продаєте поповнення, або абонент сам поповнює, наприклад, через приватбанковський банкомат, це не принципово. За поповнений пакет абонент отримує всі спеціальні пропозиції від оператора, безкоштовні хвилини, мегабайти, вигідні тарифи і т.д. є акція від діджус, при активації і поповненні на 40 грн- абонент гарантовано отримує один з подарунків: мобільний телефон, або 100 ммс, або 100 смс

загалом про всі перспективи розкажу при особистій зустрічі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тим як я зателефоную до вас, аби зекономити ваш і мій час, уточніть-це треба стояти на вулиці і впарювати? чи в приміщенні, магазині і тд. пакети даруються і ми вмовляємо клієнта на активацію і поповнення чи продаємо ті ж стартові?

маю досвід такої діяльності-промоутером на стартових одної компанії за кілька годин робив непогані гроші. Непогані гроші це 100-200 грн за 2-3 години. 1000 в тиждень поняття дуже розтяжиме. за 8 годин на морозі 5 днів в тиждень це одна сума, за той же чи менший час в магазині-зовсім інша. графік гнучкий чи ні? ну і так далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в третьому пості взагалі нічого не зрозумів! Ви переписали своїми словами фрагмент "Інструкції для промоутера"? Що я повинен продати клієнту, щоб він отримав подарунок (не безкоштовні смски звичайно, вони нафіг нікому не треба і зрештою їх можна і так замовити, без вашої акції), а я заробітну плату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную роздавати безкоштовно(унікальна акція), можете і продавати(мотиваційна система значно краща, ніж там, де ви працювали) місця вибирайте самі, графік гнучкий, заробіток дуже високий

всі деталі при зустрічі

Ви даруєте стартовий пакет і робите так, щоб він зарядився на 40 грн. за це заробітна плата і бонуси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...