Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Я помітив що якщо ти адекватний гравець і тягнеш бої то і % перемог у тебе більший. Бій в основному залежить від 2-3 гравців. Якщо надіятися на всю команду злив гарантований, а якщо ви пишете що постійно зливаєтесь, значить грати ви не вмієте і ваш успіх залежить від команди.

П.С. тут я не хотів сказати що я суперпихарь. Але я не звик кричати ШКОЛОЛО, школоти хватає по різні боки барикад, хоча деколи бісить оленестада в одній частині карти а місто без ТТ пустує. В таких випадках адекватні люди "тусуються" разом і виносять ту ж школоту в пух і прах.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Щодо школоти - відволікся на розмову по телефону на пару хвилин, і не зміг допомогти нашим Т-54 і Т34, одне мене почало хаяти і матюжити, я попередив що можу і шмальнути, ну а воно шмальнуло першим... Все одно ми виграли.

9hXZI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

норм зіграв на су-26

перший норм бій за день

А на вигляд вище норального бою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Третій майже такий як другий))) Штуг + гарний засвет все що лікар прописав...

4pAuW.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я помітив що якщо ти адекватний гравець і тягнеш бої то і % перемог у тебе більший. Бій в основному залежить від 2-3 гравців. Якщо надіятися на всю команду злив гарантований, а якщо ви пишете що постійно зливаєтесь, значить грати ви не вмієте і ваш успіх залежить від команди.

П.С. тут я не хотів сказати що я суперпихарь. Але я не звик кричати ШКОЛОЛО, школоти хватає по різні боки барикад, хоча деколи бісить оленестада в одній частині карти а місто без ТТ пустує. В таких випадках адекватні люди "тусуються" разом і виносять ту ж школоту в пух і прах.

неправда. вкорні незгоден

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я помітив що якщо ти адекватний гравець і тягнеш бої то і % перемог у тебе більший. Бій в основному залежить від 2-3 гравців. Якщо надіятися на всю команду злив гарантований, а якщо ви пишете що постійно зливаєтесь, значить грати ви не вмієте і ваш успіх залежить від команди.

П.С. тут я не хотів сказати що я суперпихарь. Але я не звик кричати ШКОЛОЛО, школоти хватає по різні боки барикад, хоча деколи бісить оленестада в одній частині карти а місто без ТТ пустує. В таких випадках адекватні люди "тусуються" разом і виносять ту ж школоту в пух і прах.

неправда. вкорні незгоден

Ну плюнути кожен може, "паріруй"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

норм зіграв на су-26

перший норм бій за день

А на вигляд вище норального бою

рекорд на цій арті по фрагах...

а грати нереально, здається злився і то так тупо дивлюсь результати а в мене максимальний дамаг

ще був вчора такий бій, досить непогано заткнув всіх за пояс і тт і арту поверхом вище

post-19948-0-52370100-1364493390_thumb.j

post-19948-0-67106900-1364493395_thumb.j

Змінено користувачем D.I.M.A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтвердження моїх слів у моїх скрінах.

nuebF.jpg

у команди противників було більше "нубів" чім у вашій, вот і слив. в 2-3 людини ти нічого не зробиш якщо остальна команда стадо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце бій був. 1 протів 6 остався. 4 убив і знаєте що?) набох скінчились.. так жаль було. я би там затащів інф 1оо%.... от таке буває хлопці(

post-9327-0-02010800-1364494123_thumb.jp

post-9327-0-20736500-1364494128_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз і я,певне,буду воювати. Який сервер краще? Варто прем брати?А то щось "терзают мутные сомнения". :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kellax, 2-3 гравці можуть стабільно тащити бої хіба якщо вони в топ-5 сетапа і мають стату вище 55% при чому не завдяки донату. А таких гравців дуже мало, не більше 50 тисяч серед кількох мільонів гравців. При чому які б воні не були вправні вони нічого не зроблять при рахунку 0-12. Бій залежить від половини команди а також від ігрового випадку.

А кожен +1% до вже зароблених гравцем 50% перемог показує всього навсього що із кожної сотні боїв 1 бій команда виграє завдяки діям цього одного гравця. Якщо затащив бій при статі 49% то це випадковість, якщо затащив при статі 51% то це отой один закономірний бій із сотні який він мусить затащити для підтримки стати :). І між 49% і 51% ціла прірва у скілі.

Не претендую на об"єктивність, намагався все звести до найпростішого.

Зараз і я,певне,буду воювати. Який сервер краще? Варто прем брати?А то щось "терзают мутные сомнения". :(

Спочатку попробуй без према, якщо гра попре значить купляй, але я б зараз не брав би - надто багато оленів в рандомі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О це так бій був -post-6258-0-84432300-1364495043_thumb.jp а на перемогу то було 12% я тількі чуть чуть їх статістів постріляв і все перемога за нами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз і я,певне,буду воювати. Який сервер краще? Варто прем брати?А то щось "терзают мутные сомнения". :(

ру1 все спокійно)

1й воїн на цьому кориті...зловив 2 плюхи нормальних і никався до кінця бою

post-19948-0-62924600-1364499309_thumb.j

post-19948-0-57076000-1364499314_thumb.j

post-19948-0-58219500-1364499319_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме собою.Тільки,припустимо,коли я в топі на ЯгдТигрі і за спиною Кваси ,то що я можу зробити? Що я один можу потягнути?Коли Я-Пт,воюю з другої-третьої лінії,а всі оло-ло Альоши поїхали кудись.Хєр зна куди.Борти картонні підставляти певно.

Виїзджає на мене їхній Т-34 ,топовий.За ним ще який СТ ,і розбирає на ура.Ще й арта допомагає.Клікай Ф7,не клікай- до дупи.

ЗЮ. Сьогодні краще трохи,ніж вчора.Але ж не кричу:"Алелуя! В мене руки вирівнялися!".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...