Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

А це ілюстрація жлобства ВГ - зверніть увагу на склади команд.

це не жлобство а підкручений вбр. Грав вчора на кв5, за боїв 20 мене кидало до 7 рівнів раза 2-3, а в остальному з 8ками на самому дні списку або з 9ками...

В мене чорна полоса йде на 704 і Т32, не міг Х2 зняти, на 704му кожен бій 3000-5000 а команда всерівно зливається (граю на чистій версії тому процент на перемогу не знаю) і на Т32 те ж саме, закидає його майже завжди до 10 уровнів а там навіть з куща не пробити нікого(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Коротке резюме по Т-25

Провів 99 боїв, з них 69 перемог = 69,7%

Середній заробіток при виграші 18к , рідше 20к. (800 - 900 дамага). Навіть при зливі менше - 9к не було.

Основні мінуси:

  • Повільно повертає корпус
  • Дуже повільно повертає башню (22*, в Тигра Р - 23* !!!)
  • Кривенька гармата (0.41)
  • Низький разовий дамаг ~100
  • Броня для гри на 7 лвл. - картон.
  • Огляд в 320 м на 5 рівні, не гірший ніж в однокласників (КВ-1 =310 м., Т-34 = 350, PzKpfw III/IV =320, PzKpfw IV =350), але для гри з 7 рівнями однозначно мало.

Плюси:

  • Запас ХП
  • Швидкий 22.67 к.с./т. (як вперед, так і назад 60/20 км/год.)
  • Гармата вцілому влаштовує на рівні 5-6, з 7 гірше але пробити можна(пробиття вистачає в 95%, перезаряд 3 с.)
  • Броня для гри на 5 лвл. достатня (виключення ПТ і ТТ з топ гарматами) + Відносно німецьких аналогів рикошетна броня (хоч і не настільки, як в СССР)

Встановив = досилач, підсиленні приводи зведення, "рогатка")

В загальному покупкою задоволений, 750 золота - точно вартий.

Доповнив

... а в остальному з 8ками на самому дні списку ...

І що ? Яка різниця коли ти граєш на своєму рівні чи ти внизу, чи звреху списка? Всі ж ОДНОГО рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я могу тілько про D.Max додати. Пт 6 РІВНЯ

Почало закидувати в кінець списку частенько. Так, за 8 місяців кожного дня він 98% вище середини.

ДУУУУже фанова пт. Як тільки звикаєш до неї, одразу шукаєш пагорби і нагібаєш пушку)))

Пробиває круто, снарядів вистачає.

Граю не як "отец" Лєров чи маньяк, тому Фарм в середньому 22-25к (1-2 чистих фрага 1200-1600дмг)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Середній заробіток при виграші 18к , рідше 20к. (800 - 900 дамага). Навіть при зливі менше - 9к не було.

Основні мінуси:

  • Повільно повертає корпус

В загальному покупкою задоволений, 750 золота - точно вартий.

18к - та це ж пракчтино нічого, навіть на ремонт ТТ10 не хватить ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що ? Яка різниця коли ти граєш на своєму рівні чи ти внизу, чи звреху списка? Всі ж ОДНОГО рівня.

Велика різниця!

Бо коли ти зверху то тазвичай нижче тебе 1-2 танки 8 лвл, а далі 7лвл і нижче. А коли ти в середині списку чи знизу то грати вже не настільки легко. кв-5 нічого б був би як би в нього була пушка від кв-4. Проти 9лвл грати на ньому дуже важко.

Я перестав на ньому грати після ребалансу. Зараз стоїть в ангарі без екіпажу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що ? Яка різниця коли ти граєш на своєму рівні чи ти внизу, чи звреху списка? Всі ж ОДНОГО рівня.

Велика різниця!

Бо коли ти зверху то тазвичай нижче тебе 1-2 танки 8 лвл, а далі 7лвл і нижче. А коли ти в середині списку чи знизу то грати вже не настільки легко. кв-5 нічого б був би як би в нього була пушка від кв-4. Проти 9лвл грати на ньому дуже важко.

Я перестав на ньому грати після ребалансу. Зараз стоїть в ангарі без екіпажу...

Навожу приклад, для тих хто з танка не вилазить:

15 МС-1 -всі одного (свого першого) рівня. Я внизу списка (у інших ніки з цифрами або на перші букви алфавіту). Яка тут різниця? Мій слабший МС-1 ?????? :0162:

___________________

Граю не як "отец" Лєров

Ну завів я бороду :0143: , але ні "Отцем", ні "муразором" себе не вважаю :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lerov, Ти тут давай не скромнічай. Хороше баранку крутиш. В тебе стопудово є чому повчитися. Людина, яка адекватно може спорити про речі, які вона робить - є професіоналом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov,ти мене не зрозумів. Коли ти зверху списку всього 8-ого лвл танків 5 штук. Коли ти знизу то 8лвл теж 5, але вже і 9-ті з"являються. Тепер зрозуміліше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спартанєц і Снайпер на Т-50-2

2000 дамагу, 1200 "чистого" без ПА та х2 досвіду :)

Хто в курсі, Мастєра і інші знаки класності можна отримати 1 раз на 1 танку? Тобто якщо колись отримав Мастєра на Т-50-2 то вдруге вже мені навіть 3 степінь не світить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Середній заробіток при виграші 18к , рідше 20к. (800 - 900 дамага). Навіть при зливі менше - 9к не було.

Основні мінуси:

  • Повільно повертає корпус

В загальному покупкою задоволений, 750 золота - точно вартий.

18к - та це ж пракчтино нічого, навіть на ремонт ТТ10 не хватить ))))

А я їх і не "ламаю" . Стоїть ИС-4. Знімаю тільки х5.

Купувати ИС-7, Т-62А не поспішаю. Вже і БЧ на підході (5к - здається).

Моя думка - краще придбати 3-4 шт. танків 7-8 лвл. і бути в малому плюсі (або два - 9 го - і балансувати на нуль або малий мінус) ніж одного 10 і шкребти весь час на його ремонт. Тим більш вони (ТТ-10) цього зараз не варті (особливо в розрізі фан-гри). А від 3-4 танків (нових) - фану точно більше.

ТТ-10 - це як кредит в банку, купив а потім все життя розплачуйся :0114: .

________________________________________________________

lerov,ти мене не зрозумів. Коли ти зверху списку всього 8-ого лвл танків 5 штук. Коли ти знизу то 8лвл теж 5, але вже і 9-ті з"являються. Тепер зрозуміліше?

та це, Ти, мене не зрозумів я ж виділив червоним.

Мова йшла про КВ-5 цитую: "...а в остальному з 8ками на самому дні списку..." . КВ- 5 теж 8 рівень, але на дні списку. Отже, всі одного 8 го рівня!

Спартанєц і Снайпер на Т-50-2

2000 дамагу, 1200 "чистого" без ПА та х2 досвіду :)

Хто в курсі, Мастєра і інші знаки класності можна отримати 1 раз на 1 танку? Тобто якщо колись отримав Мастєра на Т-50-2 то вдруге вже мені навіть 3 степінь не світить?

Саме так - один раз.

Можна тільки покращити з 2 на 1 -наприклад. Після Мастера- нічого вже не одержиш, хоч Серба вбий.

Хоча якщо вбити Jova :0130: - Буде J в списку досягнень, а не М. :_12::0146:

Р.S. оце "портянка" вийшла (ще щось допишу) :offtopic:

Змінено користувачем lerov
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика різниця!

Бо коли ти зверху то тазвичай нижче тебе 1-2 танки 8 лвл, а далі 7лвл і нижче. А коли ти в середині списку чи знизу то грати вже не настільки легко. кв-5 нічого б був би як би в нього була пушка від кв-4. Проти 9лвл грати на ньому дуже важко.

Я перестав на ньому грати після ребалансу. Зараз стоїть в ангарі без екіпажу...

я теж завжди в низу списка серед однакових танків Т-34 наприклад, але одного разу був вище, коли чийсь нік був на "z", мій нік на "у" :)

доречі хто з форумчан грає під ніком "LUTSK"?

Змінено користувачем stasis
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика різниця!

Бо коли ти зверху то тазвичай нижче тебе 1-2 танки 8 лвл, а далі 7лвл і нижче. А коли ти в середині списку чи знизу то грати вже не настільки легко. кв-5 нічого б був би як би в нього була пушка від кв-4. Проти 9лвл грати на ньому дуже важко.

Я перестав на ньому грати після ребалансу. Зараз стоїть в ангарі без екіпажу...

я теж завжди в низу списка серед однакових танків Т-34 наприклад, але одного разу був вище, коли чийсь нік був на "х", мій нік на "у" :)

доречі хто з форумчан грає під ніком "LUTSK"?

http://armor.kiev.ua/wot/gamerstat/LUTSK

Так він і не обов'зково з форума. Чи я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://armor.kiev.ua...gamerstat/LUTSK

Так він і не обов'зково з форума. Чи я помиляюсь?

не обовязково :)

то так, припущення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика різниця!

Бо коли ти зверху то тазвичай нижче тебе 1-2 танки 8 лвл, а далі 7лвл і нижче. А коли ти в середині списку чи знизу то грати вже не настільки легко. кв-5 нічого б був би як би в нього була пушка від кв-4. Проти 9лвл грати на ньому дуже важко.

Я перестав на ньому грати після ребалансу. Зараз стоїть в ангарі без екіпажу...

я теж завжди в низу списка серед однакових танків Т-34 наприклад, але одного разу був вище, коли чийсь нік був на "z", мій нік на "у" :)

доречі хто з форумчан грає під ніком "LUTSK"?

Я можу помилятись, але те, яким ви стоїте в списку серед однакових танків залежить від % перемог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу помилятись, але те, яким ви стоїте в списку серед однакових танків залежить від % перемог.

сортування по нікові, ввечері якщо знайду добавлю скріни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавий сайт, не менш цікавий в мене статус на ньому

deerMf.png

:_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика різниця!

Бо коли ти зверху то тазвичай нижче тебе 1-2 танки 8 лвл, а далі 7лвл і нижче. А коли ти в середині списку чи знизу то грати вже не настільки легко. кв-5 нічого б був би як би в нього була пушка від кв-4. Проти 9лвл грати на ньому дуже важко.

Я перестав на ньому грати після ребалансу. Зараз стоїть в ангарі без екіпажу...

я теж завжди в низу списка серед однакових танків Т-34 наприклад, але одного разу був вище, коли чийсь нік був на "z", мій нік на "у" :)

доречі хто з форумчан грає під ніком "LUTSK"?

Я можу помилятись, але те, яким ви стоїте в списку серед однакових танків залежить від % перемог.

Авжеж НІ

Тільки поставив приціл від Murazora і в першому ж бою майстра взяв )))

post-620-0-09363300-1357818581_thumb.jpg

Реклама?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ5 був кращим убивцею всякої мєлочі. Для цього в нього було все: броня, пушка гарна, непогана маневреність як на 105 тонн. Зараз же пушку понерфили і підняли його рівень боїв тобто його специфікацію перетворили на таку ж як у інших танків 8 рівня. Раніше більшість боїв проходила з 7-6 іноді і з 5 уровнями де він нагібав усе що рухалось) Зараз же при його балансному положенні йому залишається чиркати броню техніки 8-9 уровнів( (З недавнього часу почала пробиватись маска орудія від стволів з пробоєм меньше 200)

Тому якщо він попадає на низ списку то бореться він з танками набагато кращими за себе...КВ5 стоїть в самому низу серед усіх ТТ8

Cartman, спробуй робити скріни кращої якості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце показник :0151::0152:

classV.png

В мене наразі :_11:

class2.png

КВ5 був кращим убивцею всякої мєлочі

не згоден - цей титул належить КВ з ЗИС-6 (не плутити з КВ-1 і КВ-2) . Посмертно. :0126:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не згоден - цей титул належить КВ з ЗИС-6 (не плутити з КВ-1 і КВ-2) . Посмертно.

ми говоримо про різний рівень вбивць. КВ наводив страх на 3-5 рівнях (сам проходив його з ЗИС-6) а КВ5 на 5-7 проти всяких тигрів ВК СУ-152 КВ ИС і т.д.

Малась на увазі мєлочь троха побільше )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, нутк ви регулярно приймаєте участь у ротних боях а це добре набиває стату) Куда нам на соло такого добитися)

і чому всі так ставлять в приклад Муразора як папку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...