Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Знести гавнопаки від джовів

Поставив гавнопак від жова версії 8.1 і всьо кул :)

А олень треба заборонити, кожен рак вицілює :) А арта взагалі весь бій полює.

Ну рака боятись - в рандом не ходити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А олень треба заборонити, кожен рак вицілює :) А арта взагалі весь бій полює.

Я для цього на БЧ катаю, один фіг всі агряться. Більше агра і асіста бачив тільки на Лору 40т і на новітній ВафЕ100 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новітній ВафЕ100

дааа, це взагалі, тільки світиться і нема танка))

зато трупи з нього хороші!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Lerov , привіт. який мод ти використовуєш на танках (приціл і інше). мені сподобався, і хочу собі такий же встановити. підкажи де його можна скачати. thx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А олень треба заборонити, кожен рак вицілює :) А арта взагалі весь бій полює.

Cкоро буде функція " Сховати статистику" . Вимкнув і гнеш інкогніто :_04:

Я би купував функцію " Відображати статистику на вибір гравця" за голду , якби ввели .

Поставив собі 43% і катаєш :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zusan, дивно, я раніше все ніяк не міг взяти мастера на т18. Бувало декілька разів більше 1к досвіду чистими брав (що для 2 лвл думаю немало), а мастера все ніяк не давали... а тобі за 800 дали)

А вчора вздумалось х3 на ньому викатати і як результат - 10 фрагів + мастер + куча потенційного, до того ж більшу половину боя катав з 1 хп :0155: Аж жаль було дивитись на безобідних Т7 :0157:

plymr.th.jpg

4CrGQ.th.jpg

glSKf.th.jpg

Змінено користувачем w1se
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Lerov , привіт. який мод ти використовуєш на танках (приціл і інше). мені сподобався, і хочу собі такий же встановити. підкажи де його можна скачати. thx

Мод пак джова (мінімалістичний приціл) +XVM + user configs\He11raiser

Екіпаж перевчи за срібло 75%- стане комфортніше грати :_04:

Цікавій бій в фіналі один проти взвода з двох відьм в упор одночасно залишився

XDVHB.jpg

oA4fF.jpg

20131104_1910_usa-M18_Hellcat_85_winter.wotreplay

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заради обнови купив xbox live GOLD. Сьогодні буду дивитися танки на XBOX. Варто воно тих 60 грн чи ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заради обнови купив xbox live GOLD. Сьогодні буду дивитися танки на XBOX. Варто воно тих 60 грн чи ні...

Це якийсь вид донату від дрібном'яких?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, плата за голд статус. Тільки учасники XBOX LIVE GOLD мають право на бета тест.

GOLD дає право грати 1 місяць в онлайні в мережі Інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Технические работы, стартовавшие на игровом сервере 4 ноября в 9:00 (МСК), продолжаются. Об окончании работ будет сообщено дополнительно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому 14 днів прему за 20 грн ?

Купуйте журнал " Шпиль" за листопад і отримайте 14 днів прему і літачок =)

Тільки журнал беріть запечатаний і з диском . Я вже купив , все працює . Правда , кажут , що не у всіх упаковках є купон .

Трохи від Злобного

1. Достаточно много фичей еще делается для командного боя

2. Карта будет видна заранее, чтобы можно было подбирать сетап заранее.

3. В следующем патче будут добавлены новые карты в командный бой. Линию Зигфрида и др.

4. Спец-медальки для командного боя появятся

5. Повышенный фарм в командных боях? Вейдер: ну у нас есть боевые задачи и сейчас боевая задача «К новым победам» - дает повышенные рейты к опыту и кредитам в командным боям. Мы включили её на один патч.

6. Баланс «по скиллу» - это рейтинг в командных боях. Сумма рейтингов и будет балансить команду, а вовсе не уровень танков. Рейтинг этот скрытый, не надо его отождествлять со статистикой, видной в достижениях.

7. Штурмтигр добавим в следующем году ТОЧНО)))

8. Прем СТ Т-44-85 увеличим бронепробитие. Это был его основной минус. Нашли новые снаряды ему, настроим их и выпустим тогда

9. Будут ли новые правила на командный бой. Правило 8-ми очков, чтобы было меньшее стоялово? Нет, такого правила не будет. У нас есть другая идея, чтобы було меньше ничьих, которая еще тестируется. Честно говоря, еще не видел ни одной ничьих в командном бою.

10. Все тупые и не очень вопросы про апы-нерфы собрал в один пункт. Патона 3 апать пока не собираемся , КВ-5 апать не будут, Фош 155 нерфить будут, Е-100 апать не будут, с ИС-7 ничего делать не будут пока, Т57 – нерф, бронепробиваемость ИС-6 не повысят, ИСУ-152 – не понерфим, тапок будем апать, Льва будут апать (бортовую броню), Мауса апать не будут, что-то с пробитием Т-69 будут? – Нет.

11. Да, мы считаем, что командный бой поможет развитию киберспорта, станет хорошей тренировочной базой

12. Когда соберут всю необходимую статистику, чтобы включить балансировщик командного боя? Ну пока её еще очень мало, но как соберем, усё будет работать

13. Будут ли нерфить Вафлетрахер Е100. Пока нет. По статистике все нормально. Будем наблюдать очень пристально и дергаться пока не будем.

14. Бревно на Т-44 вернем, может быть.

15. На Хавок будет возможность самому кастомизировать танк – например, повесить бревно или убрать))))

16. Будет ли в командном бою подобия кланов и призовых игр (?) Да, будем развивать и дальше, турниры и т.д.

17. Чем обосновано изменение брони на топовой башне ИС-3? Пашолок нашел очень точные документы по бронированию башни. Сделали максимально точно по ним.

18. Когда Т-34-100 и разделение ИС-1 и ИС-2? В ближайшее время нет, но вообще да

19. Сколько будет барабанных японцев? Немного.

20. Насчет голосового чата, когда пофиксят баги?? Вот-вот скоро все поправим.

21. Когда новые городские карты? После Нового года. Будет Харьков

22. Нерф пушки Объекта 416? Не предвидится

23. Добавится ли фича вытанковывания урона на танке. Очень скоро, возможно даже в следующем патче. (Имеется ввиду, как я понял, плюшки за вытанкованный урон.)

24. ПТ и арта у Китая будут, но не очень скоро

25. Бои из 7/42 в основную статистику засчитываться не будут.

26. 7/42 ВОЗМОЖНО увеличат до 7/56. Мысли такие есть, но будем много тестировать.

27. Подарят ли танк на Новый Год? Конечно подарим)))

28. Будут ли ночные карты. Честно говоря, не знаю будут или нет, но вероятность есть, хотя не понимаю, нафиг они нужны (с) Вейдер

29. Пришел Орешкин и сказал, что новый выпуск «Лучших реплеев» будет до пятницы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, мені з ПА непагано і на 8-9 лвл фармити і качати танк заодно, різницю відчуваєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, вибір за тобою. Веду до того, шо зараз, коли така хлява на акції - нема сенсу вбивати код П.А.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз з ПА і 10-ки фармлять дооосить не погано, я за 30 боїв піднімаю 1кк-1,2кк :)

І нагібчик і фарм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, як нема сенсу? Я знаю точно - якщо не качаєш техніку то так, сенсу в ПА нема, граєш в задоволення на маленьких рівнях. А якщо качаєш щось - то в ПА є сенс, ібо швидше все те пройдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...