Перейти до змісту

Хто їздив у Америку по програмі Ворк н Тревел ?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Хто може порадити знайти хорошу вакансію для дівчини.

Зрештою цікавлять всі нюанси та тонкощі.

Буду вдячний за конкретні відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

главное что-бы на момент выезда уже исполнилось 18ть

099 272 2833 Лена, занимаєтся Ворк н Тревел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Туристична агенція "Я люблю світ" на проспекті Перемоги, офіс в червоних кольорах - в будівлі управління агропромислового розвитку (?), керівник - Олег Гніздюк. Мій син їздив цього року. Все, що обіцяли, виконали: робота, оплата і т. і.

Ми задоволені.

Детальні питання - в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви самостійно шукаєте роботу? Такі послуги надають і посередники, через котрих їдете...

Я працювала в Мк Доналдсі. Робота не важка, завжди весело і комфортно.

Для дівчини важкою буде робота прибиральниці в готелі.

А так - спектр різноманітний. Раптом не сподобається вибрана робота, то її легко можна змінити на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хочеться вибрати серед вакансій посередника найбільш підходящу для дівчини., як з житлом, харчуванням, страхівкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

offtopic:

Так хочеться вибрати серед вакансій посередника найбільш підходящу для дівчини., як з житлом, харчуванням, страхівкою?

страхуванням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хочеться вибрати серед вакансій посередника найбільш підходящу для дівчини., як з житлом, харчуванням, страхівкою?

Хорошою робота є в супемаркетах, сувенірних магазинчиках, адміністратором в ресторанах, офіціанти мають гарні чайові. Особисто я шукала роботу сама, без посередника. Так простіше, бо якщо раптом Вам робота не сподобається, Ви спокійно можете знайти іншу.

Житло може надавати Ваш роботодавець за окрему плату, а можна його без проблем знайти самому. На приклад, разом з іншими студентами найняти великий дім, плата буде значно нижча, ніж у першому випадку.

Витрати на харчування зовсім не великі!!! Продукти навіть дешевші за наші, принаймні так було у 2008 році.

Стосовно страхування, то ніякий надзвичайних ситуацій не було. Після приїзду Ви повинні будете зареєструватись і отримати Social Securuty Card (вся процедура робиться під керівництвом Вашого роботодавця). А взагалі американці люди дуже добрі і привітні. З радістю допомагають і підтримують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Туристична агенція "Я люблю світ" на проспекті Перемоги, офіс в червоних кольорах - в будівлі управління агропромислового розвитку (?), керівник - Олег Гніздюк. Мій син їздив цього року. Все, що обіцяли, виконали: робота, оплата і т. і.

Ми задоволені.

Детальні питання - в приват.

Он же - Hank на Борде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Туристична агенція "Я люблю світ" на проспекті Перемоги, офіс в червоних кольорах - в будівлі управління агропромислового розвитку (?), керівник - Олег Гніздюк. Мій син їздив цього року. Все, що обіцяли, виконали: робота, оплата і т. і.

Ми задоволені.

Детальні питання - в приват.

Он же - Hank на Борде.

http://board.lutsk.ua/user/4365-hank/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут краще пошукати житло (самому!) і домовитись про ціну: http://www.craigslist.org/about/sites/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздила (чи то доречніше сказати літала) двійчі через контору вищезгаданого пана Олега Гніздюка. Тільки позитивні враження, які, власне, і виклала в його темі на борді http://board.lutsk.ua/topic/26212-work-and-travel-usa-ta-international-camp-counselor-program/page__st__60#entry1052658425

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...