Перейти до змісту

Потрібні адміністратори в інтернет-кафе (хлопці, дівчата)


neostar

Рекомендовані повідомлення

вам нужен либо вышибала со знанием компьютера, либо человек, неплохо разбирающийся в людях. Другие там просто не выживут

Клуби є дуже різні і атмосфера дуже різна в них.

Наприклад новий клуб на Соборності (той що з більярдом всередині), це одне, Неополіс - зовсім інше...

Грушевського не спальний район, там дітвори мало (практично нема), якщо не брати до уваги девятиповерхівки на арцеулова і в кінці грушевського, сподіваюсь атмосфера в клубі буде ближча до неополісу але побачим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

На Лесі Українки якраз саме більше такого контингенту (цілу ніч то корида то потім до 4 ранку розбірки ) закривати такі заклади потрібно

закривати ні, а от змінювати режим роботи - так!

щодо контигенту - держава дірява, ніхто нікого не боїться, от і двіжують наша молодь...

вакансія, доречі, актуальна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hCCmVhM77Xc.jpgNWPrp0Oh_Ig.jpgB6MfePK9sqY.jpgO7ksyIxiHvg.jpg5rxT6wsT6PQ.jpgHnevIc0KeHc.jpgVUNYxVqIa4M.jpga5_MKc6VoCk.jpgx-p80Q2gdNw.jpgV50B9JnsCyY.jpg

Вже відкрились! Затишно, комфортно, доступно! Завітайте! :)

Круто, раніше там ерсте банк був і банкомат, мені так до нього близько було ходити покі не переїхали(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дума такого роду кафешкі вимерли як мамонти )) зараз комп і інет в хаті така ж звичайна річ як домашній телефон колись)) Чи просто потуситись пива ночарам попити?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дума такого роду кафешкі вимерли як мамонти ))

У нас (у Луцьку) їх ніколи і не було.

Чи просто потуситись пива ночарам попити?)))

Січеш! А ще, грати по сітці там приємніше чим просто по інету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hCCmVhM77Xc.jpgNWPrp0Oh_Ig.jpgB6MfePK9sqY.jpgO7ksyIxiHvg.jpg5rxT6wsT6PQ.jpgHnevIc0KeHc.jpgVUNYxVqIa4M.jpga5_MKc6VoCk.jpgx-p80Q2gdNw.jpgV50B9JnsCyY.jpg

Вже відкрились! Затишно, комфортно, доступно! Завітайте! :)

Круто, раніше там ерсте банк був і банкомат, мені так до нього близько було ходити покі не переїхали(

гу*но банк, що ти в ньому забув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hCCmVhM77Xc.jpgNWPrp0Oh_Ig.jpgB6MfePK9sqY.jpgO7ksyIxiHvg.jpg5rxT6wsT6PQ.jpgHnevIc0KeHc.jpgVUNYxVqIa4M.jpga5_MKc6VoCk.jpgx-p80Q2gdNw.jpgV50B9JnsCyY.jpg

Вже відкрились! Затишно, комфортно, доступно! Завітайте! :)

Круто, раніше там ерсте банк був і банкомат, мені так до нього близько було ходити покі не переїхали(

гу*но банк, що ти в ньому забув?

хехе, це точно))продалися той ерсте з патрохами Ахметову...відмивалка)західні банки зрозуміли, що бізнесу не наробиш у нас)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

hCCmVhM77Xc.jpgNWPrp0Oh_Ig.jpgB6MfePK9sqY.jpgO7ksyIxiHvg.jpg5rxT6wsT6PQ.jpgHnevIc0KeHc.jpgVUNYxVqIa4M.jpga5_MKc6VoCk.jpgx-p80Q2gdNw.jpgV50B9JnsCyY.jpg

Вже відкрились! Затишно, комфортно, доступно! Завітайте! :)

Круто, раніше там ерсте банк був і банкомат, мені так до нього близько було ходити покі не переїхали(

гу*но банк, що ти в ньому забув?

хехе, це точно))продалися той ерсте з патрохами Ахметову...відмивалка)західні банки зрозуміли, що бізнесу не наробиш у нас)

Я також думав що він такий поганий, але в них є плюси, кромберг не даром перейшов на них. У мене універсальна карточка, можу знімати в любих банкоматах по Україні без комісій і розраховуватись в Інтернеті, і ніяких комісій не знімає коли переводить валюту з грн. в дол.. А вот приватбанк реально го*но.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...