Перейти до змісту

Де в Луцьку купити перехідник до мікрофона?


Рекомендовані повідомлення

Мені необхідно до ноутбука підключити мікрофон. Однак в мікрофоні штекер стандартний(великий), а мені потрібно штекер розмір для ноута, вроді 3,5 мм. Де придбати переходник в Луцьку???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, в Ратексі такі були, та і в будь-якій точці що торгує запчастинами мають бути.

Мікрофон динамічний? Якщо так то можуть бити проблеми при підключенні, стандартно звукова карта компа розрахована на електретні (конденсаторні) мікрофони, для динамічного може не вистачити чутливості. Плюс на гніздо подається напруга для живлення електретних мікрофонів, що може стати додатковою проблемою для роботи динамічного мікрофона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, в Ратексі такі були, та і в будь-якій точці що торгує запчастинами мають бути.

Мікрофон динамічний? Якщо так то можуть бити проблеми при підключенні, стандартно звукова карта компа розрахована на електретні (конденсаторні) мікрофони, для динамічного може не вистачити чутливості. Плюс на гніздо подається напруга для живлення електретних мікрофонів, що може стати додатковою проблемою для роботи динамічного мікрофона.

ЩО мені потрібно: в мене ноут ЛЕНОВО, стоїть сьомий віндовс. Необхідно підключити мікрофон, щоб звук подавався на колонки. Мікрофон радіо. Підключати фактично буду цю приставку з антенками, що ловлять сигнал....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів , потрібен перехідник TRS 6,35 --> TRS 3,5? Пошукай в музичних магазинах, або на базарі, там де всякі радіодеталі продають. На центральному ринку це той ряд, де електроінструмент продають, там є кілька точок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в ноуті універсальний вхід, може працювати як мікрофонний так і лінійний, то проблем не повинно виникнути. В настройках вхід налаштовуєш як лінійний, і підключаєш.

В мікрофонному приймачі може бути два виходи, мікрофонний і лінійний, тоді підключати його треба теж до лінійного виходу, плюс професійні мікрофони мають симетричний вихід з приставки, тоді потрібно правильний кабель, інакше працювати не буде. В звичайних побутових, вихід зазвичай один - лінійний, моно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А звук буде йти на колонки? Мені потрібно не для запису, а для підсилення звуку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, в настройках звуковухи є можливість виводу звуку на колонки з лінійного входу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав собі такий перехідник нещодавно - на Варшавському ринку (паралельний ряд до меблів, торгує жінка-азіатка), корпус з металу, 7 грн. Потім побачив в Епіцентрі з пластмасовим корпусом - 4 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...