Перейти до змісту

вірус - Win32:Trojan-gen


fantazy

Рекомендовані повідомлення

Виникла така проблема, яка описана дядьком на якомусь форумі...

"Касперский обнаружил на компьютере Троян Backdoor.Win32.Haxdoor.kz, причем он его удалает, но это не помогает. Также обнаружено опасно ПО, которое, я думаю, как-то связано с трояном. Касперский удаляет это ПО, но при каждой загрузке оно опять появляется. Это файл C:\WINDOWS\TEMP\{ea61ce20-860c-11d3-a05d-00104b6909d0}.exe Также Касперский при этом находит кучку других по его мнению троянов. И так при каждой загрузке ( даже если удалить) Я так понимаю они прописаны в реестре.

Помогите пожалуйста, как это все удалить....!!!!!!!!!!!!!! Также на всякий случай прилагаю скриншоты из Касперского."

Тільки в мене не Касперський, а Аваст...

Вот ссилка на той сайт... там ше пише прописати скріпти в АВЗ і т.д. Але в мене нема АВЗ .. і я не можу розібратися... допоможіть !!!

http://forum.kaspersky.com/lofiversion/index.php/t44505.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грузишся з реаніматора типу Барта і скануєш антивірями вінт. Видаляєш ВСІ заражені файли (без всяких закидів типу - ой це така хароша ігрушка, небуду удаляти). Переставляєш вінду і не відключаєш антивірусник НІКОЛИ, ну і незабувай оновлювати бази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не нада мені розказувати! !!!!!

в мене антивіруснік завжди стоїть. і завжди обновляється...

якщо ти не можеш мені допомогти то НЕ ПИШИ !!!

Корчіш з себе умного.

По ссилці все розказано ! Тільки треба, щоб мені допомогла, пояснила людина яка хоть трохі розбирається... бо я не розумію навіть куди той скріпт вкидати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну че так ты к этому касперу\авасту привязался, поставь другой антивир :). К примеру AntiVir http://www.free-av.com . Бесплатный отличный антивирус, очень легкий, си-му почти не грузит.

А каспер оч много воспринимает за вирусы.

Я б не заморачивался, грохнул систему методом формата), ну или востановить из резерва. Иногда такой метод будет практичней чем искать причины в чём дело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Dimon

МАРАЗМ

Скріпти, ше якась херня. Вже якшо там вірі розплодились то до жопи те лікування і пофайлове видалення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо не заходив по ссилці то не пиши будь-ласка.

хтось може допомогти ?

2Dimon

МАРАЗМ

Скріпти, ше якась херня. Вже якшо там вірі розплодились то до жопи те лікування і пофайлове видалення.

ти точно - Умний на всю гол@ву! =)

тобі вже нічо не поможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо я не розумію навіть куди той скріпт вкидати.
Можеш собі на табличку написать і на шию повісить. Пройтись мо хто і підскаже.
ти точно - Умний на всю гол@ву! =)

:) мені казали, з кожним разом це все приємніше)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...