Перейти до змісту

Волинь маркет 3-ій поверх Олександр Лєсніков


Foxit

Рекомендовані повідомлення

Є у нас в місті багато ремонтних майстерень по електроніці. Серед них є таке що знаходиться на 3-му поверсі Волинь маркету що за ЦУМом але навіть справа не в старших людях які там працюють є там такий молодик як Олександр (він жеж Саша, він жеж Карась) Лєсніков. Ця людина яка здається на перший погляд хорошою привітною і толковою це настільки брехливе створіння, яке винне багатьом людям в Луцьку гроші і немалі і неодного кинув (розвів)на техніку, ноути.

Питання в тому що він наприклад мені винен зараз 1000 грн ще з червня місяця виловити важко.Можупривести ще 7 чоловік яким він виненчималу суму.

Потому всі у хто матиме бажання туди звернутись обійдіть другою стороною. :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1, В Волиньмаркеті старші люди це, це стара, перевірена роками школа, їх знання на три порядки перевищують знання сучасної школоти, завжди приємно поспілкуватись з розумними людьми.

Але нажаль цей Олександр, все псує, здавали ноутбук, продіагностувати вінчестер, і можливо, замінити, здавали в Волиньмаркет, але старші товариші передали видно Олександру, він поставив якийсь незрозумілий вінчестер (з великою вібрацією), і грошей теж багато взяв.

Потім, віндоус переставити треба було, збірка самопал, ну і так далі.

Коротше кажучи, самі ці дядьки супер, якби не передавали роботу Олександру. Раніше для мене Волиньмаркет завжди був синонім "якість", але зараз, коли не зрозуміло до чиїх рук потрапить апарат то вже ні.

Я взагалі не злопам'ятна людина, і як бачите на борді ніколи тут не плакався не жалівся (хоча міг би), але раз тема вже все одно є, то відписав, гірше не буде ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вже неодноразово є халтура, я ще 3 2000 року знаю ВасИльовича знаю його натиуру але ж і якість а за останій час з'явився цей саша почалась повна "жопа" типу н а вінчестер нормальний - приходиш додому ставиш тест, або мертвий або з бедами - далі ой вибач на другий але я я його ТАКОЖ НЕТЕСТИВ. В ЗАДАЧІ ПИТАЄТЬСЯ нафіга такий сервіс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж з ним проблема. Літом замовив в нього б/у ноутбук, та він його мені поставив бракованого, а потім ще й підставив. Після моїх моральних вливань йому дошло, що треба щось повернути, або техніку , або гроші - 1350 грн. вже 3 й місяць не віддає нічого та кормить "завтраками". Остерігйтесь його. Може кинути вас!!!

В мене теж з ним проблема. Літом замовив в нього б/у ноутбук, та він його мені поставив бракованого, а потім ще й підставив. Після моїх моральних вливань йому дошло, що треба щось повернути, або техніку , або гроші - 1350 грн. вже 3 й місяць не віддає нічого та кормить "завтраками". Остерігйтесь його. Може кинути вас!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, ещё тот

Летом дал два ноута ему до сих пор только 500 грн отдал(всего 4000 грн), тут винеоват Васильевич он начальник смотреть надо кого берёшь, а забрать деньги легко только надо скооперироваться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волиньмаркет, це той що за 5 хв ходьби від прокуратури на Винниченка? :_02:

Хлопці, ви занадто добрі та терплячкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дик розумієш може і Васильович його прикриває але ж знаю його давно жалко портити старого через малолєтку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дик розумієш може і Васильович його прикриває але ж знаю його давно жалко портити старого через малолєтку

А що малолєтка перший день у старого? Напевно старого такий стан справ влаштовує. Методика прокуратура досить гуманна. Вони спершу пропонують піти на мирову (їм теж не дуже хочеться заводити нову справу). Якщо не доходить - оформляють по повній програмі. Тому старий матиме змогу "врозумити" юного комбінатора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ггг :) На борды воно DON2804... Мені теж винен 1200грн. Був винен 3200, то 2К віддав, але і то лише після того ,як пішов до знайомих і написали заяву. Цю 1200 теж обіцяється повернути до кінця цього тижня. Як ні, то знов прийдеться йти і писати... Паходу Саня то другий Ігарьок Мастерсат, тіко памаложе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ніколи такого не розумів.Чи це люди такі від народження,чи стиль життя такий?Як можна існувати в такий спосіб?Тут,щось пообіцяєш-не виходить,соромно в очі глянути.А тут...Нєпонємать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ггг :) На борды воно DON(якось-там-далі)... Мені теж винен 1200грн. Був винен 3200, то 2К віддав, але і то лише після того ,як пішов до знайомих і написали заяву. Цю 1200 теж обіцяється повернути до кінця цього тижня. Як ні, то знов прийдеться йти і писати... Паходу Саня то другий Ігарьок Мастерсат, тіко памаложе...

ню ню мну він тож обіцяв до кінця тижня ....... місяць назад

до речі якщо звіздітіме про кредитку то його та його мамки кредитки у чорному списку у всіх банках )))))))) перевірено!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, про кредитку я вже чув ше місяці 3 тому :))) Останнім часом стандартна відмазка - балєю... Довго балєєт товарісч, уже місяці 2 як... Пороблено і задавнено відать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот тока шо званив до нього знов. Клянеться і божиться шо завтра після обіду верне гроші :)))

Кстатє, є пропозиція, зібратись інаписати кожному по заяві. Тоді він змушений буде або бабки вернути всім, або поїхати кататись років на 2-3 в мєста нє столь атдальонніє, а там мозг вправлять... Міліція тупо не зможе проігнорувати 5-6 заяв на одну людину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також ))))))

блін а хотіль як в цівілізованих країнах - по-хорошому

слух тут є інфа що воно вже має условку хто може уточнити - бо посодють й тоді дочно бабки гудбай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін а хотіль як в цівілізованих країнах - по-хорошому так в єтих странах всё через суд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шота я вчора тормознув. Був якраз в товариша в УБОЗі, мона було пробити... Позвоню сьогодні, хай гляне, відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні спроба №1 застатати його ті його начальника на місці і гарно пояснти що краще повернути гроші а то такий пацівние - працює неофіційно прийдеться оформляти ще й до того ж збитки від нього перевірки за перевіркою.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли саме будеш йти? Давай всі разом підійдемо... А потім одразу і в міліцію...

Мої контакти в ПМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мну розписку написав цікаво чи зробить він те що обіцяв чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

таки сталося диво розрахувався... зі скрипом але є ефект..... але по суті справи... ну й гавно воно

в прнципі тему можна закривати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...