Перейти до змісту

Волинь маркет 3-ій поверх Олександр Лєсніков


Foxit

Рекомендовані повідомлення

може і дійсно ВІДЧУВ :_07: життя така таємнича штука...

і став вашим другом (подивіться його профіль)

погано що там невідображається з якого числа

таких друзів я ...... ворогам непобажаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На треба гнати з Васильовичом працюю вже років 5 проблем ніколи не було,.

На рахунок Сашка коли брав комплектуючі чи залізо в зборі обговорював по Moneyback він ніколи мене не підводив, якщо продавав типу HDD REMAP відразу попереджував все решта тестується на місці, так як що Ви проснулися через місяць після покупки то не купуйте БУ а заплатіть гроші за нове і не флудьте в темі.

P.S. Скупий платить в двічі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо Саші - у мене також був випадок. Два з половиною роки тому я шукав безперебійник на кіловат-півтора, обов"язкова умова - щоб був смарт фірми APC (дома вже стояв один, модель 500-ка, і ніяких сумнівів у якості американця у мене не було), ціна - орієнтовно 1000-1200грн. Знаю, що грошенят замало, та чим чорт не жартує, може десь такі і були..

Порадили звернутися до нього. Зізвонились по телефону, через кілька днів дзвінків - "приїзджайте". Хвилин 15 він мене умовляв купити безперебійник ("саме той, що потрібен, а що без акума, то і віддаю всього за 850, і то собі в убиток. Ні, 50грн спустити не можу, я й так його віддаю за тою ціною, що брав!"). Ще після хвилин десяти торгу от-от майже вдарили по рукам(збентежило, що в такій фірмі не було жодного акума, щоб на місці перевірити на предмет робочості).

Всі розмови відразу закінчились, як тільки я перевернув безперебійник на тильну сторону, і подивився на реальну потужність і власне саму назву фірми(мене зацікавило, чому ж ніде не пише, що це APC). Запанувала мовчанка. Після цього я розвернувся і пішов геть. Більше справи з ним ніколи не матиму і дорогу закажу любому, хто питатиме.

А якщо комусь цікаво, що ж там було написано, то так: 750VA. Це означає, що ефективна потужність - 500Вт. Фірма - аж ніяк не APC. Смартом там і не пахло. Фірма - НоНейм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Васильовича вже давно ніхто нечіпає взяв його під своє крило то нехай і думає сам. З Васильовичоом я має справу ще 2000 року і тому знаю і його і всіх хто в нього працював, а Сашко то окреме питання, вам видно про повезло що ви так і непобачили сутності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Мені Санька півтора року ноут ремонтував)) Врешті в січні видавив грошима і то після заяви "в тихому режимі"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...