Перейти до змісту

Десять способов неудачно жениться


Arven Rivendell

Рекомендовані повідомлення

Якраз ця тема і показує релігіозну дружбу. Автор теми - бабтист, навела нам православним, статтю єврейського філософа Равина Дов Геллера.

Нескажу що потрібно клято виконувати настанови автора , але багато цікавого можна взяти на замітку. Більше того кожне одруження має свої нюанси і так само люди всі унікальні і неможна їх урівнювати, хоча загальні основи як "невдало одружитися" викладенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз ця тема і показує релігіозну дружбу. Автор теми - бабтист, навела нам православним, статтю єврейського філософа Равина Дов Геллера.

Нескажу що потрібно клято виконувати настанови автора , але багато цікавого можна взяти на замітку. Більше того кожне одруження має свої нюанси і так само люди всі унікальні і неможна їх урівнювати, хоча загальні основи як "невдало одружитися" викладенні.

Здорово подмечено про дружбу. Наткнулась на статью случайно, но решила поделиться и послушать мнение мужчин. Конечно, никто не говорит, что этим тезам нужно следовать беспрекословно, просто на мой взгляд, они охватили основные, можно сказать, базовые моменты в человеческих отношениях, которые предваряют создание семьи. Но конечно каждый человек индивидуален, у каждого своя история любви или просто отношений, думаю каждому кто здесь отписался, есть что рассказать о человеческих отношениях, на примере собственного опыта.Но...есть люди которые этим живут, которые посвящают жизнь, чтоб помогать разобраться остальным, думаю к ним можно прислушиваться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СПОСОБ ПЕРВЫЙ (КЛАССИЧЕСКИЙ).

Заметив в девушке негативные проявления, вы не расцениваете это, как препятствие для брака — в расчете на то, что, выйдя замуж, она изменится. Что ж… Как сказал один мудрый человек, «каждый может реально рассчитывать, что со временем тот, кто живет с ним рядом, изменится; только пусть имеет в виду: перемены произойдут, но… к худшему».

Ай я ж то дурний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одружуйтесь тоді-коли відчуєте, що це ваша половинка і ви готові розділити з нею всі ваші перемоги і поразки .

p.s. так, я романтик...і вірю, що одружитись - це надовго, але не назавжди, нажаль...... також я і реаліст

Жаль, что даже романтики теперь становятся реалистами :_11:Для кого то - не навсегда, для того, кто не захочет работать нас собой...Часто люди говорят: "Я разлюбил(ла) этого человека и мы больше не можем быть вместе"...но любовь это не чувства и эмоции, это дела и поступки.Думаю, если принять решение быть с человеком навсегда и идти к цели, то все получится..., семья - это постоянная работа, только ленятся люди делать эту работу(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я одружений вже більше 15 років. Так наряду з коханням через стільки років є і звикання та пристосування один до одного. Звичайно, за стільки років було різне. Але в першу чергу - це боротьба самим з собою, боротьба над своїми звичками та характером заради своєї половинки. Бо якщо не буде цього і не буде кохання. Воно просто мине. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одружуйтесь тоді-коли відчуєте, що це ваша половинка і ви готові розділити з нею всі ваші перемоги і поразки .

А шо робити, коли замість половинки є дві четвертинки, «готові розділити всі ваші перемоги і поразки»?

Закони ісламу кажуть, що ти можеш мати стільки половинок/четвертинок скільки зможеш прокормити :) (ну. якщобути точним то утримувати). І май на увазі що жодна з половинок/четвертинок не має бути ображена!

А хто визначає , чи задоволена дружина, чи ображена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона ж сама.А взагалі про правила сімейного життя у мусульман, якщо цікаво,можна прочитати ось тут:

http://top-antropos.com/rating/item/28-muslim

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...