Перейти до змісту

Мотивация на спорт!


borec

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...

Особисто моя думка, ніколи, ніякий з цих дійсно крутих роликів не вмотивує якогось лежня!!! Вся мотивація в якомусь дуже,дуже великому стресі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто моя думка, ніколи, ніякий з цих дійсно крутих роликів не вмотивує якогось лежня!!! Вся мотивація в якомусь дуже,дуже великому стресі.

Ні, є один мотиватор, але зараз тут мені мінусів вальнуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто моя думка, ніколи, ніякий з цих дійсно крутих роликів не вмотивує якогось лежня!!! Вся мотивація в якомусь дуже,дуже великому стресі.

Ні, є один мотиватор, але зараз тут мені мінусів вальнуть

Да ну, давайте розказуйте, особисто я, якщо буде дійсно вмотивовано поставлю"+" да і думаю тут люди дійсно щирі всі правильно зрозуміють.(не обіцяю, бо тут друзів не маю, і не хочу бути какашкою),але вашу думку з задоволення прочитаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто моя думка, ніколи, ніякий з цих дійсно крутих роликів не вмотивує якогось лежня!!! Вся мотивація в якомусь дуже,дуже великому стресі.

Ні, є один мотиватор, але зараз тут мені мінусів вальнуть

Да ну, давайте розказуйте, особисто я, якщо буде дійсно вмотивовано поставлю"+" да і думаю тут люди дійсно щирі всі правильно зрозуміють.(не обіцяю, бо тут друзів не маю, і не хочу бути какашкою),але вашу думку з задоволення прочитаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АхАхАх))))))))))))) ну ви і даєте "Федерация фитнеса Раши")))))))))))да тепер зрозумів , всерівно ставлю "+" бо ви не забоялися показати дійсно цікавий ролик, дякую.Витерти останні 5 секунд,то взагалі ++++++++++

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 місяця потому...
  • 3 місяця потому...

Про мотивації) http://fitnessinfo.com.ua/pokhudenie/190-top-10-silnejshikh-motivatsij-dlya-zanyatij-sportom.html. Інколи мені треба почитати щось назразок цього, щоб підняти свій зад з дивану))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...