Перейти до змісту

обміняю ваші бонуси Київстар на перевідні гроші мтс


kvantov

Рекомендовані повідомлення

обміняю бонуси по наступному курсу:

1)ви закидаєте на 2 номери по16 бонусів. після отримання я вам перекидаю зі свого номеру 13 мтс. або ж переводжу на картку приватбанку чи поповнюю рахунок київстар/мтс/лайф чи домашній інтернет на 9 грн.

2) ви закидаєте на один номер 100 бонусів - я вам 25 перевідних мтс або 17 грн на приват чи поповнення через приват 24

обміняю ваші бонуси київстар на перевідні гроші мтс. за 100 бонусів на один номер я перекидаю 25 грн на номер мтс передоплати ( мтс контракт та корпоративні номери не включаються). кошти приходять на основний рахунок та використовуються на оплату будь яких послуг мтс передоплата, послуга Супер при цьому не підключається. на даний момент потрібно 500 бонусів. післяоплата по факту отримання. для активних форумчан перший скидаю я. пишіть в лічку.

п.с: кому не подобається ціна - нікого не заставляю обмінюватись. я лиш пропоную обмін. а рішення за Вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

актуально!!

також можливий обмін за наступною схемою:

ви закидаєте на 2 номери по16 бонусів. після отримання я вам перекидаю зі свого номеру 13 мтс. або ж переводжу на картку приватбанку чи поповнюю рахунок київстар/мтс/лайф чи домашній інтернет на 9 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

одноразово візьму 25 бонусів ( 10+15). взамін 8 грн поповнення дом інтернету кс або мобільних операторів : кс, мтс, лайф, бі через приват 24 або 10 перевідних грошей для мтс передоплата. оплата по факту отримання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

обміняю за 40% поповненням мтс( для мтс передоплата) або 30% на приват/поповненням номеру, інтернету через приват24. деталі в лічці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю 760 бонусів,що за них отримаю,

оплата 30% приват/ поповнення через приват 24 або 40% поповнення мтс передоплата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...