Перейти до змісту

Підкажіть хто знає таку фірму


stalker1992

Рекомендовані повідомлення

Знайшов я таку роботу в оголошеннях мобільний оператор набирає персонал 6 вакантних посад вобщем пішов туда записався на співбесіду пройшов співбесіду надіслали дані в київ і подзвонили що меня прийняли на роботу.Зарплата 2700грн офіс знаходиться на вул. Соборності 38.Мобільний оператор виасат супутниковий інтернет і телебачення.Підкажіть хто що знає про цю фірму чи дійсно вона платить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно платить більше того преміює за вміння грамотно писати та використовувати розділові знаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це фірма супутникового телебачення?

ще один копетан очевидность :)

Он людина взагалі говорить що це мобільний оператор,так хоть буде знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це фірма супутникового телебачення?

ще один копетан очевидность :)

Он людина взагалі говорить що це мобільний оператор,так хоть буде знати.

Я написав так як пише в оголошенні мобільний оператор набирає персонал 6 ваконтних посад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобільний оператор може виявитися ... мобільним роботодавцем. Підозрюю, що 2700 грн - замануха. Реально або робота у три зміни, або така сума буде при 200% виконанні завищеного плану.

Закиньте у гугл їх контактний номер (и). Можливо щось цікаве знайдете. Попитайте наскільки довго працює офіс, розпитайте у інших працівників що і до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов я таку роботу в оголошеннях мобільний оператор набирає персонал 6 вакантних посад вобщем пішов туда записався на співбесіду пройшов співбесіду надіслали дані в київ і подзвонили що меня прийняли на роботу.Зарплата 2700грн офіс знаходиться на вул. Соборності 38.Мобільний оператор виасат супутниковий інтернет і телебачення.Підкажіть хто що знає про цю фірму чи дійсно вона платить?

А мені це нагадує обьяву одного з предстаників "МТС" в Луцьку (проти самого оператора нічого немаю). А от їхню контору називав "Місце Тусовки Сатанітів", якщо би почав розписувати все що тут чув і бачів то можна нову тему відкривати.але мизараз не проце.

Все так самов оголошені коли приїхав шукав роботу теж до них завітав все так само як у вас співбесіда, дані на Київ і т.д. але коли прийшов перший і послідній день на роботу хотіли втюхати мені пакети щоб ходив продавав по Луцьку "випробувальний термін" як на мене ЛОХОТРОН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вобщем фірма працює недовго там всього 2 працівника оголошення я бачив десь 2 місяці уже було в газеті тільки щост странно що вони нікого за цей період незнайшли зараз ще 5 вакантних посад.І надпис на офісі ще навіть незмінений пише Евро ломбард

І ще таке запитання чи нормально що вони сказали заповнити анкету і в ній потрібно написати паспортні дані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дзвонили мені кілька разів з цієї кантори, пропонували встановити супутникове телебачення платне, а номер кажуть компутер сам находить випадково, культурно відмовив бо телевізор не дивлюсь давно інету вистачае. ось мабуть така ж твоя буде робота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart ну посмтрим завтра толька дивно якщо зарплата 2700 то чого вони 1-2мысяцы неможуть набрати персонал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вобщем фірма працює недовго там всього 2 працівника оголошення я бачив десь 2 місяці уже було в газеті тільки щост странно що вони нікого за цей період незнайшли зараз ще 5 вакантних посад.І надпис на офісі ще навіть незмінений пише Евро ломбард

І ще таке запитання чи нормально що вони сказали заповнити анкету і в ній потрібно написати паспортні дані

ця лоховська кантора, колись була на в.Медведєва (навпроти бару "Мандри"), переїхали видно звідти туди))

і вони постійно лохів шукають, і ті лохі продають стартові пакети чи диски з фільмами, особливо вони на автостанції труться))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони сказали заповнити анкету і в ній потрібно написати паспортні дані
чого вони 1-2мысяцы неможуть набрати персонал

можливо у них з паспортними даними за цих 2 місяці вже 100500 працівників є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaTT це точно ця фірма?

по тому що ти описав, про київ, про зарплату, про роботу, один в один, якщо ще директор там жінка то це вона 100%))!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaTT но робота в луцьку да директор жінка

ну тоді було в луцьку, може зараз розширились))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ніхто нічого нечув?

що ти хочеш почути???

тобі ж написали лохотрон.

хочеш записатися в їх ряди, бо тебе зарплатою заманули і ти повівся, ну іди, попрацюй два місяці, попродаєш ст.пакети, фільми, може тобі сподобається, може це твоє!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобільний оператор може виявитися ... мобільним роботодавцем. Підозрюю, що 2700 грн - замануха. Реально або робота у три зміни, або така сума буде при 200% виконанні завищеного плану.

Закиньте у гугл їх контактний номер (и). Можливо щось цікаве знайдете. Попитайте наскільки довго працює офіс, розпитайте у інших працівників що і до чого.

Сьогодні до мене дзвонили з цього номеру 067-44-22-045

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sharp а я що кажу що буду там працювати я питаю хто що знає о фірмі а тоді я вже ріші чи йти туди

MrVes їхній номерь ось такий 0958671822

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sharp має рацію, це кантора в якій люди на АС-1 продають диски з фільмами, інформація провірена на досвіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це кантора в якій люди на АС-1 продають диски з фільмами

Ліцензійні, звісно ж... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...