Перейти до змісту

Допоможіть вибрати монітор (LCD)


Рекомендовані повідомлення

Прошу допомоги у виборі монітора для роботи.

Основний характер роботи це прикладні програмні продукти, рідко (але інколи пробиває :)) ігри, ще рідше перегляд відео. Знову ж таки в звязку з специфікою обовязково широкоформатна 20-ка.

Ціновий діапазон до 350 у.о.

Поки зупинився на двох моделях

1. ASUS MW201U.

asus_mw201u_1.jpg

Лякає опис в інеті в одних характеристиках відкли 2 мс. в інших 8 мс. І враховуючи що будуть ігри чи вистачить 8 мс. Я відстав від технологій прошу допомоги.

2. HP L2045w

hp_l2045w_1.jpg

Дизайн цікавий,а от все інше :)

Буду радий почути інші пропозиції і головне аргументацію.

Наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві якісні і відомі фірми. Я б взяв би ASUS :glare:

до чого тут фірми? Навіть в Iiyama бувають лажові моделі :ok2:

До того ж HP, на скільки я знаю, сам монітори не робить, а замовляє їх в OEM-виробників. Так що треба дивитись конкретно по моделях. І раджу дивитись не просто тех. характеристики в інтернет-магазинах, а на форумах відгуки людей, які КУПИЛИ собі такі монітори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собі для дому взяв Philips 190C7FS. Монітором задовлений повністю. Привабливий на вигляд. Битих пікселів немає. Кути огляду достатні. Правда, знизу дивитися не дуже добре :-(. Але при звичайній роботі - все гаразд.

В ігри не граюся, то ж часу відклику в 5 мс вистачає. При тестуванні видно деякі недоліки по цьому параметру, але при прокручуванні тексту все супер.

Широкоформатний 19" взяв би дешевше, але й корисна площа в нього менша :-( Менша матриця - менша ціна. Все закономірно. Для себе я надаю перевагу моніторам зі стандартним співвідношенням сторін. Широкоформатні - для перегляду відео може й добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взяв собі Samsung SyncMaster 215TW. Чудова штука у всіх відношеннях. А на монітори з співвідношенням сторін 4:3 вже дивлюсь як на динозаврів :)

Правда у вищезазначену цінову категорію він трішки не входить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взяв собі Samsung SyncMaster 206BW.

310 у.е.

прикольний дизайн, 2 мс (грей-ту-грей) Граюсь в ігри, дивлюсь фільми - недоліків пока не помічав...

(Робоча роздільна здатність 1680 на 1050) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу звернути увагу на Samsung SyncMaster 204B. Цей монітор не на багато дорожче, але якісь там що треба. Взяв собі, декілька днів тому. В ігри на ньому грати і фільми переглядати, просто казка. Все видно. :) Звичайно не 2мс. а 5, та цього цілком вистачає. Робоче розширення там 1600х1200. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...