Перейти до змісту

На роботу в магазині комп'ютерної техніки потрібен продавець


Соромітник

Рекомендовані повідомлення

власне, в магазин компутерної техніки потрібен продавець-консультант.

для старту 1500 грн

Якби вимоги:

1) любити спілкуватися з людьми, знати українську мову

2) не тупити, не завісати

3) не красти і не мутити бо всеодно знайдемо

4) орієнтуватися в компутерному залізі. Не вимагаю глибоких знань - пріорітет якраз вміння продавати і говорити з людьми. Але якщо про ноут знаєте що то телевізор з кнопками - теж якби не варіант.

.

Робочий графік і зарплата оговорюються індивідуально і будуть залежати від того як працюватимете і від того як вмієте продати (в даному випадку свої послуги).

детальніше в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є якісь запитання/пропозиції - то хоча б коротко (вік, досвід роботи) про себе в ПП пишіть

до вівторка збираю інфу і з вівторка шеф буде мислити. До вівторка можете не заходити бо не буде ні шефа ні мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я балдю, йоклмн... розгріб ПП... офігєл

якщо люди починаючи розмову навіть не здороваються... ну про що далі можна говорити...

половина відсіялась достроково

1, ну це жопа якась, лише 1 лист по якому видно що людина цікавиться і хоче.

і найгірше що це реально біда всіх наших локальних фірм. Людей не ганяють на постійні тренінги і не вчать елементарно своєї роботи. Тому середньостатистичний продавець магазину - просто чмо невиховане проти працівника Мобілочки чи Алло. Але не треба тут цю тему розвивати. Хочете обговорити - створіть нову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опубліковано · Приховав Соромітник, 11 Жовтня, 2012 в 09:27 - Без причини
Приховав Соромітник, 11 Жовтня, 2012 в 09:27 - Без причини

поправив 1-й пост для ясності.

Посилання на коментар

кому мало 10% розкажу історію з власного досвіду

колись працював на "Інкомі", був там і монтажником, і сисадміном, і сервісником і продавцем послуг та товарів. є об"єкти - поїхали монтаж робити, немає - в офісі сидимо.

так ось - щоб отримати з/п у вигляді 100 зелених, я, як продавець-консультант мав продати товарі і послуг на 10 тис. долларів, не продав на стільки - знімали з з/п 10 чи 20 лезених.

от і рахуйте проценти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мені вистачило кмітливості не піти на Інком після співбесіди з шефом :) відразу зрозумів що то лохотрон ще в 2003 році.

а стосовно ЗП... зараз беремо людину на посаду консультанта і ЗП в 1500 грн. якщо щось не ясно чи здається непрозорим - пишіть, з радістю відповім.

всі інші варіанти потер даби не вносити смуту. Бо всім тра якусь фігню написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я задовбався чистити тему, тому всім розумникам, яки будуть висловлювати свої думки не по темі власне працевлаштування гарантую автоматичне РО на 15 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...