Перейти до змісту

Топографо - геодезична зйомка, де дешево?


drozl

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Для переукладення договору оренди присадибної ділянки з містом необхідно зробити сабж. По-суті - необхідно перемалювати вже готову зйомку, додавши 1 об'єкт. Площа ділянки - 25 сот.

Організація яка виконуватиме роботи повинна мати відповідну ліцензію, намалювати в AutoCad я і сам можу :)

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Для переукладення договору оренди присадибної ділянки з містом необхідно зробити сабж. По-суті - необхідно перемалювати вже готову зйомку, додавши 1 об'єкт. Площа ділянки - 25 сот.

Організація яка виконуватиме роботи повинна мати відповідну ліцензію, намалювати в AutoCad я і сам можу :)

.

не мудруйте, бо перемудруєте. замовте коректуру на фірмі, яка робила першу зйомку для укладення договору оренди землі. виїдуть на місце, подивляться, поміряють ваш один об"єкт і домалюють, нанесуть на цифрову карту міста і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких фірм багато.

НВП «Технічне бюро кадастру»

Адреса і телефони: м. Луцьк, вул. Винниченка, 65, тел./факс: (0332) 77-01-88

ДП „Волинський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”

Адреса і телефони: м. Луцьк, вул. Винниченка, 63 тел.: (0332) 24-41-71 - приймальна, 24-41-31, 24-41-67

Волинська регіональна філія Центру ДЗК (Державного Земельного Кадастру)

Адреса і телефони: м. Луцьк, вул. Ковельська, 22, тел.: (0332) 77-65-95

ТЗОВ "Горизонт"

Адреса і телефони: м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, тел.: (0332) 72-49-91

Тут ще багато

Тут (внизу сторінки) якісь ціни і калькулятор розрахунку вартості робіт (що за одні - не знаю, справи не мав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, це все супер, але варто звертатись на фірму, яка першочергово займалась документами, бо це дешевше і менше гемору

keepo, все залежить від того для чого та зйомка і де ділянка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, це все супер, але варто звертатись на фірму, яка першочергово займалась документами, бо це дешевше і менше гемору...

це вже ТС сам собі вирішить. Мало яка там ситуація. Може вже нема тієї фірми. А може фірма така, що йому не подобається... (в нас, наприклад, з Лювіною багато проблем було)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Луцькмістобуд, вул. Б. Хмельницького, 17, тел. 77-42-04, вартість - по ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, це все супер, але варто звертатись на фірму, яка першочергово займалась документами, бо це дешевше і менше гемору...

це вже ТС сам собі вирішить. Мало яка там ситуація. Може вже нема тієї фірми. А може фірма така, що йому не подобається... (в нас, наприклад, з Лювіною багато проблем було)

просто є фірми, які не працюють по Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Луцьку працюють: ПП"Луцькземресурс", КП "Луцькмістобуд", ФОП Шубич С.С. та НВП ТБК

але однозначно дешевше буде в тих хто попередній раз займався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, все залежить від того для чого та зйомка і де ділянка?

архітектор для проекту сказав, що треба топозйомку, от і шукаю...

ділянка - 11км від дубенського кільця (Воротнів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...