Перейти до змісту

Куплю монети до 1941 року, вибірково


zebra

Рекомендовані повідомлення

Куплю монети до 1941 року, вибірково.Пропозиції направляйте будь-ласка в приват.Якщо є можливість надайте фото чи скан монети і вкажіть Вашу ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Куплю монети до 1941 року, вибірково.Пропозиції направляйте будь-ласка в приват.Якщо є можливість надайте фото чи скан монети і вкажіть Вашу ціну.

Можна і до 1945 року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Деякі монети того періоду коштують від 100 грн до 100$, а то і більше (залежно від року, стану, номіналу тощо), вас цікавлять якісь конкретні монети, чи ви просто перепродуєте, бо кілька хороших екземплярів є але чи буде адекватна ціна з вашого боку??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 рублів золота царська монета - скільки дасте - друг цікавиться, думає продавати чи ні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі монети того періоду коштують від 100 грн до 100$, а то і більше (залежно від року, стану, номіналу тощо), вас цікавлять якісь конкретні монети, чи ви просто перепродуєте, бо кілька хороших екземплярів є але чи буде адекватна ціна з вашого боку??

Відписав в приват...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 рублів золота царська монета - скільки дасте - друг цікавиться, думає продавати чи ні....

Відписав в приват...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі монети того періоду коштують від 100 грн до 100$, а то і більше (залежно від року, стану, номіналу тощо), вас цікавлять якісь конкретні монети, чи ви просто перепродуєте, бо кілька хороших екземплярів є але чи буде адекватна ціна з вашого боку??

Відписав в приват...

Якщо ви дійсно колекціонуєте, а не розводите людей (чому це ви, до-речі, тільки в приват відписуєте), то в мене є наприклад 5 копійок 1935 року, але не продам я нічого, бо колекцію залишили мені у спадок і я не маю морального права її розпродавати, а написав я свіоє повідомлення тому, що зараз розвелося багато лохотронщиків, які в людей викупляють за безцінь справді рідкісні монети, а потім перепродують втри-дорого..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви дійсно колекціонуєте, а не розводите людей (чому це ви, до-речі, тільки в приват відписуєте), то в мене є наприклад 5 копійок 1935 року, але не продам я нічого, бо колекцію залишили мені у спадок і я не маю морального права її розпродавати, а написав я свіоє повідомлення тому, що зараз розвелося багато лохотронщиків, які в людей викупляють за безцінь справді рідкісні монети, а потім перепродують втри-дорого..

Напевне не варто в цій темі розвивати дискусію про те що, як Ви пишите,розвелося багато лохотронщиків.Мабуть Ви праві, можливо є такі явища.Напевно Вам було б краще створити у відповідному розділі свою таку тему і якщо вона актуальна, то відгукнулось багато б людей, а якщо ні то ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Всі монети з срібла. Ціна-130 грн.

Дякую за пропозицію!Монети гарні, дійсно срібло.Конкретніше відпишу в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Куплю монети до 1941 року, вибірково.Пропозиції направляйте будь-ласка в приват.Якщо є можливість надайте фото чи скан монети і вкажіть Вашу ціну.

post-20735-0-31781700-1359296317_thumb.j

post-20735-0-16221400-1359296320_thumb.j

post-20735-0-77050900-1359296322_thumb.j

post-20735-0-09894200-1359296325_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю монети до 1941 року, вибірково.Пропозиції направляйте будь-ласка в приват.Якщо є можливість надайте фото чи скан монети і вкажіть Вашу ціну.

Відписав в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...