Перейти до змісту

Віддам кокер спаніель


lesuna81

Рекомендовані повідомлення

Віддам американський кокер спаніель (дівчинка) в добрі руки, вік песика - 10 років. Особливості: любить бавитись, совати коврики, гризти їграшки, не гавкає (на своїх), не кусається. Якщо когось зацікавить пишіть в личку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какова причина отдачи? Собака уже пожилая, не думаю, что привыкнет к новым людям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какова причина отдачи? Собака уже пожилая, не думаю, что привыкнет к новым людям.

Стверджувати тяжко чи привикне чи ні, а реальна причина віддачі нема як займатись собачкою: треба причісувати, мити, гуляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого!Це треба було стільки часу,щоб зрозуміти,що Вам собака не потрібна??? Майте совість,доглядь пса до смерті.В мене пів року тому теж коккер помер,Джесі.12 років прожила,то вдома тиждень мама сльози лила.Мусив купувати ще одного коккера.Зараз Арчі 3 місяці.От він якраз і грайливий.А ваш коккер є флегматом,який любить спокій і поїсти.Вони всі такі стають після 2 років життя.Вашому 10-ть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого!Це треба було стільки часу,щоб зрозуміти,що Вам собака не потрібна??? Майте совість,доглядь пса до смерті.В мене пів року тому теж коккер помер,Джесі.12 років прожила,то вдома тиждень мама сльози лила.Мусив купувати ще одного коккера.Зараз Арчі 3 місяці.От він якраз і грайливий.А ваш коккер є флегматом,який любить спокій і поїсти.Вони всі такі стають після 2 років життя.Вашому 10-ть.

Будь-ласка не критикуйте! Я його вигляділа з маленьку і буду глядіти ! Мені дуже важко було прийняти таке рішення, але будь-кому я віддавати свого песика не буду !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... мммм да.. как то не по-людски :( . Это ж уже член семьи - за столько то лет :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення в ТС.Незнаю,чи роблю правильно,але буду радий якщо фото переконають не віддавати друга.

Джеська,якої вже немає.На привеликий жаль.Сумуємо за нею.Поруч з батьком.

І Арчі,від якого немає спокою.Шило в дупі.

post-11231-0-81048900-1347705347_thumb.j

post-11231-0-14680100-1347705437_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення в ТС.Незнаю,чи роблю правильно,але буду радий якщо фото переконають не віддавати друга.

Джеська,якої вже немає.На привеликий жаль.Сумуємо за нею.Поруч з батьком.

І Арчі,від якого немає спокою.Шило в дупі.

Окрас интересный у Ваших кокеров.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені навпаки такі більше подобаються,з підпалом.Ні розводити,ні гроші на щенятах заробляти не буду.Тому окрас мені байдуже.Паспорт є,прививки вчасно.Головне,щоб другом був хорошим.В Арчі мама чорна з білою грудкою,а батько рудий,тому і вийшов такий омелько :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sashulya,вибачте.А поясніть,я бачу Ви розумієтеся в собаках.Коккери ціняться тільки чорного і рудого окрасу? "Пальоні" рахуються браком,чи як? Я просто для себе хочу знати? Так би мовити,розширити світогляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sashulya,вибачте.А поясніть,я бачу Ви розумієтеся в собаках.Коккери ціняться тільки чорного і рудого окрасу? "Пальоні" рахуються браком,чи як? Я просто для себе хочу знати? Так би мовити,розширити світогляд.

Ой...а я в кокерах не понимаю, нужно стандарт почитать.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...