Перейти до змісту

хто працював в modern expo?


MilitarySE

Рекомендовані повідомлення

є вакансія укладальник-пакувальник, з/п 1600-2000 говорять. Хто шо знае або там був чи працюе? Чи не порушують умови договору вони і т.д. чи не шкідливо там працювати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну раз так цікаво,напишу сюди.

Працюю в іншому цеху.Вже 12 рік.Знаю,те що чув і бачив.Робота коняча.Весь час приходиться працювати фізично.Йде фарбувальна лінія.Перше,що видав Гугл. http://alfa-color.ru/avto.php Робота пакувальника полягає в тому,щоб знімати деталі які на виході і пакувати їх в картонні коробки скотчем.Йде безперервний процес.Тобто,одні навішують,виріб проходить камери,тоді знімають і пакують.Завжди гаряче.Зимою-красота,літом-здохнути можна.Коли багато роботи (а майже завжди),майстри можуть швидкість підкрутити.Тоді,відповідно,маслати інтенсивніше доведеться.Робочий день 8 год. Не впевнений,але можливі переработки.Оплачують 1 до 1.5.Наскільки знаю,на лініях текучий графік в 4-ри зміни.Чотири дні відробив,п"ятий вихідний.Пофіг,неділя,св"ято... За зарплату,незнаю.Вказані цифри точно будете мати.Крім того стаж,офіційне влаштування,відпускні і т.д. Зразу беруть на контракт,3 місяці.Якщо немає зальотів і файно працюєте,скоріше всього лишають на постійно (не впевнений). Посидіти,кокурити,по....Z..ти не получиться,майстри ганяють.Думайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто,одні навішують,виріб проходить камери,тоді знімають і пакують.

Ну і ще треба дивитись чи на готовому виробі бочин нема, бо як потім та бочина спливе десь на об'єкті в Казахстані то може бути трабл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko,

якщо буде така з/п то добре, а в роботу думаю втянусь. Там 3 зміни по 4 дня і 1 день вихідний, після нічної зміни 2 вихідних. 7 - 15, 15 - 23, 23 - 7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko,

якщо буде така з/п то добре, а в роботу думаю втянусь. Там 3 зміни по 4 дня і 1 день вихідний, після нічної зміни 2 вихідних. 7 - 15, 15 - 23, 23 - 7

поки в розквіті сил то втягнутись звичайно можна.

але графік явно на "ізнос".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода людей, потім на аптеку бабла не хватить, якби там не було це шкідливе виробництво і платити там нормально треба, а то деруть ціну таку за обладнання ого-го, при собівартості мізерній...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я працюва там технологом десь біля 5 ти років,

Шпарив програми на лазери по крою металу.

Потім попросили вічливо ,криза настала тотальна економія так би мовити.

Було цікаво ,є що згадати, робота не рабська але відповідальна.

Тоді до кризи мені платили в районі 3 000грн +- капало чистими,офіційно через банк, а клерки тоді мали в районі 5ти—7ми кусків на місяць а то і більше.

Кум на мому місці зараз працює ,казав що не дуже все і змінилось в плані зарплат.

А трахають мозок ще силиніше, щоб урізати зарплату.

І попереджаю усіх

ВИРОБНИЦТВО ,ЦЕ НЕ ТА СФЕРА ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ ,ДЕ РЕАЛЬНО ЦІНЯТЬ ВАЖКУ ПРАЦЮ ЛЮДЕЙ! І платять нормальні грн.

Цим жирніша компанія тим більше жмуть на зарплату, і не тому що жадібні , а причина полягає в податковому законодавстві.

Наскільки я зрозумів тоді бугалтера, то там за кожног найманого працівника ще платиця податок і взноси в соцстрах і ціла купа всяких обдиралок, бо зарплата ОФІЦІЙНА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ж не рівняйте роботу технолога і пакувальника.Не пишіть ТС цифри,які не називають в голос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ж не рівняйте роботу технолога і пакувальника.Не пишіть ТС цифри,які не називають в голос.

А для чого приховувати ці цифри ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю на увазі,що роботяга,тим більше контрактник,не буде мати 3кіло-гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працював там 1,5 року! Можу сказати таке трудоголікам там платять нормально! Одне тільки мене тішило на цій роботі це Стабільність! І ще одне для тих хто цінує своє здоров'я - не раджу іти на виробництво, особливо на покраску!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогодішній день, зарплата там має стартувати від 2 700 грн, враховуючи умови праці.

В реалі вона стартує від 1500 грн.

Як кажуть ,нічого особистого, просто бізнесссс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те саме, що на Кромбергу, недарма Модерн їм площі здає (братья по експлуатації народу). :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нинаю ребята о чём вы,сосед сварщиком работает 5ооо зарабатывает,об оффисе я молчу(есть знакомые,которые работают)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За офіс теж мовчу.Може то собі в зварювальники перевестися?...

Кто тебе мешает, если соображаешь и квалификация есть,фпирёд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в офісі якщо менеджером і.т.д, то яка з/п?

маю знайомих - не жаліються ніразу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто вам не напише конкретних цифр.Хочете знати-влаштовуйтеся на роботу.А то десь почув,знайомий сказав,по Аверсу оголошення побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто вам не напише конкретних цифр.Хочете знати-влаштовуйтеся на роботу.А то десь почув,знайомий сказав,по Аверсу оголошення побачив.

А що там в модерні зі штрафами кажуть що там дядько дуже суровий начальник по безпеці праці, який штрафує постійно???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...