Перейти до змісту

Чи зможе AMD догнати Intel


Рекомендовані повідомлення

Компания AMD готовит к выпуску новый высокопроизводительный микропроцессор для настольных систем - Athlon 64 X2 6400+. Он станет последним в семействе Athlon 64 X2, утверждает источник, ссылаясь на информацию, полученную от производителей системных плат.

Напомним, весной этого года уже звучала неофициальная информация о возможном выпуске процессора Athlon 64 X2 6400+, но пока линейку высокопроизводительных микропроцессоров AMD для настольных систем возглавляет модель Athlon 64 X2 6000+.

Если она останется старшим изделием семейства, AMD не сможет всерьез конкурировать в этом сегменте с новыми процессорами Intel Core 2 Duo, в частности, с недавно представленными моделями E6850 (3,0 ГГц), E6750 (2,66 ГГц) и E6550 (2,33 ГГц) с частотой FSB 1333 МГц. Чтобы продержаться до выхода Phenom, AMD просто необходимо чем-то «прикрыть» верхний сегмент настольных микропроцессоров.

Если верить источнику, образцы Athlon 64 X2 6400+ (3,2 ГГц, L2 - 2 Мб) уже разосланы производителям системных плат, чтобы они могли обновить BIOS. Вскоре должны начаться и серийные поставки. Что касается цены, она с самого начала установлена на весьма конкурентоспособном уровне - 220-248 долларов. Напомним, E6850 стоит 266 долларов. Разница в цене вполне согласуется с разницей в производительности – по результатам тестирования, утверждает источник, 6400+ на 10-15% отстает от E6850.

Ціна якість здається буде супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у AMD пару лет назад был отличный шанс надолго и всерьез закрепиться на рынке hi-end процессоров, не вышло.. теперь они снова на много лет в роли догоняющего. впрочем это к лучшему - надо же чтобы кто-то делал действительно недорогие и сравнительно быстрые процы :blink:

стоимость платформы тоже имеет значение. есть решения где AMD действительно вне конкуренции.

ps. кто бы что ни говорил, но именно благодаря AMD мы имеем возможность купить процы Core нижнего ценового сегмента за $100-130, а не $250-300 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До виходу Core 2 Duo я був ярим прихильником AMD починаючи з виходу К7. Зараз я реально бачу, що Intel попав "пальцем в небо" з архітектурою Core і зробив такий величезний стрибок вперед, що АМД буде дуже нелегко наздогнати.

Я думаю, вихід для АМД -- робити продуктивні збалансовані високоінтегровані рішення проц+відео. В них зараз є все для цього -- непогані процесори, непогані відеочіпи ATI і засоби для використання відеочіпів для обрахунків фізики і інших даних. Тобто коли не потрібне високоякісне 3D, то потужність відеочіпа може бути спрямована на обрахунки інших даних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А як вам от такі вже реальні тести готового процесора :) ??? Цікаві тільки ціни, які виставить АМД!

http://www.ixbt.com/news/hard/index.shtml?09/03/87

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас навєрно Athlon 64 x2 6400 Чорний :friday: , буде стоїти десь 210-230$. Смисла його брати нема, так як скоро вийдуть проци з новою архітектурою :friday: Але якщо сильно приспічило, то краще вже взяти Кора за такі ж самі гроші. Думаю гірший за цього Атлона він не буде :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вам от такі вже реальні тести готового процесора :friday: ??? Цікаві тільки ціни, які виставить АМД!

http://www.ixbt.com/news/hard/index.shtml?09/03/87

Перетягування каната, по іншому конкуренція. Чим вам не подобається?? :friday: Нам же ж тільки краще від цього.

А взагалі зараз Лідирує Інтел, через рік АМД, ще через 2 роки знов Інтел. Дайош апгрейд концепції - добавлення 3-ї сторони :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, смислу робити апгрейд не буде ще приблизно рік, поки:

1. Серйозно подешевшає пам'ять DDR3 і мамки під неї (зокрема на чіпсетах Р35 і X38)

2. Вийдуть і трохи подешевшають відяхи нового покоління з шиною PCI-Express 2.0 і хардварною підтримкою DirectX 10.1

Перехід на DDR3 теоретично дозволить значно далі гнати по шині проци середнього цінового діапазону. До того ж починаючи з Е4500 вони переходять на 45 нм техпроцес, так що і поженуться легше, і грітись менше будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смислу апгрейд робити в майбутні пів-року не має.

Дивлячись що в тебе зараз за комп. Я от грейднувся з Сокет А на АМ2 і не жалію! А там тре визначати що краще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сокет А звичайно краще АМ2 :)

А якщо серйозно. Якщо брати комп на базі АМДшного проца, то вигідніше подождати до кінця року коли

вийдуть нові мамкі з АМ2+ сокетом (які будуть тримати шину Гіпертранспорт 3.0 і новий Псіай-Експрес 2.0) і нові процесори К10.

ЗИ сам жду появи новий материнських плат і GeForce 9800 :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сокет А звичайно краще АМ2 :)

А якщо серйозно. Якщо брати комп на базі АМДшного проца, то вигідніше подождати до кінця року коли

вийдуть нові мамкі з АМ2+ сокетом (які будуть тримати шину Гіпертранспорт 3.0 і новий Псіай-Експрес 2.0) і нові процесори К10.

ЗИ сам жду появи новий материнських плат і GeForce 9800 :(

А я просто материнку поміняю на АМ2+, а решту чекати нема смислу бо ціни будуть захмарні і рік пройде поки зможеш придбати ту саму 9800 відео чи процесор! Так само як і починалося з АМ2 і Коре! Ціни зараз мінімум так що є смисл!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб купити 9800,рік ждати точно не буду, максимум до січня , поки вона в нас появиться. Так як це з 8800ю було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб купити 9800,рік ждати точно не буду, максимум до січня , поки вона в нас появиться. Так як це з 8800ю було

Ню ню... а ти де працюєш якщо не секрет? А то грошиків багатенько треба буде на це!

"По словам источника, выхода GeForce 9800 GTX и упрощенного GeForce 9800 GTS на рынок следует ожидать в ноябре текущего года, год спустя после дебюта семейства 8800.

Цены будут находиться в диапазонах 549-649 и 399-449 долларов, соответственно."

І так для інформації, саме більше фірми заробляють при виході чогось нового, бо ціни захмарні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб купити 9800,рік ждати точно не буду, максимум до січня , поки вона в нас появиться.
я швидше за все так само, хоча побачимо по тестах наскільки цікаво буде переходити на 9800. А поки замовив собі 8800GTS 640Mb.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рипатись не буду поки не вийде чотирьохядерний АМД (якщо канешно взує Квадро спарку двух двухядерних інтелів), ДДР3, ну і відяха 9800. Ну і якщо ціни будуть приємні на смак :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ню ню... а ти де працюєш якщо не секрет? А то грошиків багатенько треба буде на це!

"По словам источника, выхода GeForce 9800 GTX и упрощенного GeForce 9800 GTS на рынок следует ожидать в ноябре текущего года, год спустя после дебюта семейства 8800.

Цены будут находиться в диапазонах 549-649 и 399-449 долларов, соответственно."

Еее ну, по-перше я 9800GTX брати не думаю , тільки 9800GTS. По-друге с нуля я 400-500баксів тоже виложувати не буду, так як в мене є 8800GTS 640Mb яку я планую скоро продавати. По-третє працюю я на фірмі яка торгує комп. технікою.

І так для інформації, саме більше фірми заробляють при виході чогось нового, бо ціни захмарні!

На Топові відеокарти ціни в межах року почті зовсім не падають, коли я свою 8800GTS в середині січня купував вона стоїла ~450-440$ , щас вона стоїть ~410$. Так що нема смисла ждати покі ціна впаде.

ЗИ : Я думаю що це кожного персональне діло, коли йому робити апгрейд, і яку відаху, процесора і т.д. йому брати. В кожного свої потреби до заліза, так само як і свої фінансові можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Dennis почитай і сам купляй свою нову відашку а я і так поки пограюся :smile3: І що толку чекати якісь новинки такого плану? Це як AMD-ATI відашки теж казали що натянуть своє бітністю шини всіх а в результаті стала нікому не потрібному :smile3:

"Крайне запутанной является ситуация вокруг будущего графического чипа NVIDIA G92. Сперва сотрудники компании говорили о том, что он будет мощным решением, производительность которого будет близка к терафлопу, потом появились данные о том, что на его базе будут строиться видеокарты среднего ценового диапазона, наконец, высказывались предположения, что именно он будет использован для флагманских GeForce 9800 GTX/GT.

Сейчас ясность в эту неразбериху, похоже, вносит редко ошибающийся в подобных вопросах ресурс HKEPC. По его данным, G92 всё-таки будет поддерживать лишь 256-битный интерфейс доступа к памяти и будет использоваться в решениях среднего ценового диапазона, которые заменят нынешние GeForce 8800 GTS. Дебют таких ускорителей, по данным тайваньского сайта, состоится 12 ноября, примерно тогда же, когда и AMD RV670.

Чип будет производиться по 65-нм нормам. В нем будет реализована поддержка PCI Express 2.0, интерфейсов HDMI, DisplayPort, следующего поколения технологии PureVideo.

Видеокарты на базе G92 будут выпускаться в рамках серии GeForce 8.

Помимо того, HKEPC сообщает и еще одну интересную новость. По его данным, нынешние G80, G84, G86 уже имеют аппаратную поддержку DirectX 10.1, и в ближайшее время NVIDIA выпустит обновленные драйверы, которые позволят использовать его возможности."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еххх... апять все запутали :smile3:

Прийдеться подождати троха довше чім очікувалось до вихода топових відах нової серії, якщо звичайно

ця інфа правдива. Так як остаточних офіційних даних про G92 ще нема.

P.S. Сайт The Inquirer позднее заявил, что информация о принадлежности G92 к среднему ценовому диапазону является недостоверной. Британские коллеги имеют основания утверждать, что видеокарты на базе чипа G92 будут иметь схожий с GeForce 8800 GTX/Ultra дизайн, и оснащаться 768 Мб памяти типа GDDR-4. Последняя характеристика подразумевает наличие 384-битной шины памяти. Образцы видеокарт уже разосланы избранным партнёрам NVIDIA, так что истина наверняка скоро будет установлена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доживемо з вами панове та й будемо споглядати розвиток комп'ютерних технологій майбутнього незважаючи на неправдиві публікації теперішніх видань!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а я поки взяв 8800GTS 640Mb (після розгону -- 10388 балів в 3DMark 2006)і на найближчі місяців 8-10 збираюсь на ній сидіти. А там буде видно.

Моє рішення про заміну карточки буде залежати в першу чергу від ігр, які будуть на той період виходити. Наприклад якщо в мене не буде йти Mafia 2, то я буду міняти відяху. А якщо тільки якийсь фуфел на зразок хітменів і mcrae dirt -- то буду лишатись на 8800 до кращих часів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад якщо в мене не буде йти Mafia 2, то я буду міняти відяху.

Ріспект ;):) :) +1

Мафія форева :)

Саме цікаве, що чому на наш ринок ці нові процесори не поступили, але думаю мені мого Х2 6000+ ще на довго вистачить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...