Перейти до змісту

Планшет Ainol Novo7 Fire/Flame /Buring (Два ядра) (1,5Ghz/1GB/16GB) в наличии


Рекомендовані повідомлення

Сорі за ОФФ, але...

ВАМ особисто не пофіг звідки людина возить і скільки заробляє??? Шо за дибільна хохляцька манера рахувати чужі гроші??? Хоч з алібаби, хоч з санская хоч з ділекстріма і т.п. Планшет Вам пропонується в Луцьку, по досить приємній ціні та ше й з гарантією. Шо ше не так??? Даваить жаба шо не Ви заробляєте? Так возіть самі, складіть здорову конкуренцію і теж заробляйте! Чи лінь все ж таки сильніша? Пости писати на форумі, то ж не власні кошти кудись вкладати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

mix_forever - підтримую. Нажимаючи на кнопку підтримати пише unauthorized action.

до інших - Я нікому не заважаю, возіть. але казати, що продаю задорого, не варто. Більше 20 % не накручую, так що давайте не будемо. А вожу не багато, головна мета - продаж матраців, а це так хоббі, яке дало можливість себе та знайомих забезпечити планшетами, тепер треба телефон заробити:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все ж таки, випадково, ніде не завалявся Флейм, цікавить 1шт., може десь на складі???? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль немає, і замовити не можу, немає у них на складах. один типу сказали що відправили, але вже 32 дні пройшло. Трек номер не давали мовляв згубили, але так той флейм і не приїхав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.aliexpres.../678576177.html типу цього. Без римського 2 ціна буде я доідуть приблизно 240_250 дол. думаю за 10 днів будуть

маякни коли приїдуть,хотів би пощупати,мо надумаю купить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок. напишу сюди в тему. Якщо щось, то ще замовив кубів u30GT (зо 2 тижні чекати треба полюбе), а з 7 дюймових, то таке, ну і в наявності є куби 20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...