Перейти до змісту

Планшет Ainol Novo7 Fire/Flame /Buring (Два ядра) (1,5Ghz/1GB/16GB) в наличии


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в мене якийсь глюк, половину постів не видно - хтось хотів Hero - http://www.aliexpress.com/item/Pre-sell-Ainol-NOVO-10-Hero-Tablet-pc-Android-4-1-Jelly-Bean-Cortex-A9-1/668720482.html. в мого постачальника є в наявності, під замовлення 205 дол. За базову комплектацію без HDMI, чохла та захисної полівки. Якщо з цим то + 10 дол, але за якість чохла не відповідаю, зазвичай новий девайс, то до нього ніякого толкового чохла не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ainol Fire - 1550 грн

Cube U30GT 10.1" - їх не вожу - замість них куб u20gt - 1850 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забув включити комісію банку та пейпалу - 215 дол заводський комплект + HDMI, захисна полівка - 222 до.

ЧОхлів зараз не буде, бо немає саме під ці моделі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забув включити комісію банку та пейпалу - 215 дол заводський комплект + HDMI, захисна полівка - 222 до.

ЧОхлів зараз не буде, бо немає саме під ці моделі.

Це стосовно U20GT? Підкупає екраном, якщо ще не інший ставлять, але відсутність синьозуба та "стирчаща" картка - відлякують.

Що на даний момент в наяності, чи має прийти найближчим часом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куби 20 - на днях будуть

фрілендари-з 3Г та 1 флейм - в наявності

можу привезти куб 30, але ціна буде дорожча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

C97: USD205.00/PCS include HDMI+SGpoast shipping+paypal+Leather case+screen protector

U30GT: USD223.00/PCS include HDMI+SGpoast shipping+paypal+Leather case+screen protector

+ мені 20 за посередництво:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки чекати посилки після замовлення?

Передоплата?

Якщо не дай Бог брак/глюки?

Післяпродажна підтримка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що б з різницею в 20 баксів, предоплта 100%. Якщо гарантійний платіж 100 грн, тоді до цих 20 дол накиньте ще з 20 доларів. Бо це вийдет те саме, що я замовлю сам і продаватиму його тут.

У першому випадку товар їде до вас на адресу. Якщо не дай Бог брак/глюки - за ваші кошти поїде до них, і вернеться за їхній обміняний.

У другому випадку поїде в Китай за мої кошти, якщо якийь ньюан, перешию, а ні то за мої кошти поїде в Китай, і вернеться обміняний.

Післяпродажна підтримка? - все те саме, тільки буне не міняний а ремонтований. Хоча був випадок, що замінили на новий.

Скільки чекати посилки після замовлення? - я замовляю сінгапур пост, воно виходить дорожче в 1,5 рази від чайна пост, но швидше - десь 15-17 днів з моменту оплати. Чайна пост - бувало що планшет подоружував місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за розгорнуту відповідь!

Підбираю подарунок дитині на Новий рік. Вже мізки димлять з вибором :)

Моделі як гриби після дощу - кожен тиждень нові.

Шкода, що у Вас зараз немає Куба 20-го для порівняння з Флеймом. Щоб візуально побачити. Бо в принципі 10" і блютуз, то вже мої забаганки :) - можливість використання як ГПС в авто. Дитині синьозуб не потрібен, та і 7" думаю вистачить для пограти. Але Куб20 реально "горилою" заманює. У мене телефону з "горилою" більше року, а скло без плівки і чистеньке, без подряпин, хоча малий досить активно грає :)

Можливо буде одночасно дві моделі - свисніть, щоб я з вибором визначився, чи від себе пораду дайте - дитині 6 років, основне призначення ігри, можливо часом мультики. Скайп, інтернет, музика - не цікавить.

P.S. Поки вибираю між Флеймом, Куб20 і Куб30, цікавий також RAMOS W30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо вже дужжжжжжжжже кортить, то другові продава куба 20, то можу домовитися про зустріч.

основне призначення ігри, можливо часом мультики. - якщо особливо з ним по вулицях блукати не буде, то однозначно 9-10 дюймів. 7 дюймів, для ігор та фільмів малувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кортить :) Просто хочу свій телефон врятувати, та і часу до свята все меньше.

По вулиці блукати з ним ніхто не дозволить - квартира, автомобіль.

Давайте домовимось. Вам зателефонувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які наразі є в наявності 7" девайси? Цікавлять ті, що вже є, або поступлять протягом 2 тижнів до кінця місяця? І ціна відповідно також цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є 9 дюймові куби u20gt на підході Hero. 7 дюймів замовив crystal ainol але за 2 тижня не впевнений що приідуть. ЧЕкав на

флейми але іх немає на складі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... на підході Hero.

а це такі - Ainol Novo 10 Hero чи Ainol Novo 10 Hero II

ціна і коли це на підході?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.aliexpress.com/item/Ainol-NOVO-10-Hero-Tablet-pc-Android-4-1-Jelly-Bean-16GB-Cortex-A9-1-5GHZ/678576177.html типу цього. Без римського 2 ціна буде я доідуть приблизно 240_250 дол. думаю за 10 днів будуть
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.aliexpress.com/item/Ainol-NOVO-10-Hero-Tablet-pc-Android-4-1-Jelly-Bean-16GB-Cortex-A9-1-5GHZ/678576177.html типу цього. Без римського 2 ціна буде я доідуть приблизно 240_250 дол. думаю за 10 днів будуть

з алібаби оптом возите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...